Peak Design Potovalni nahrbtnik, 30 l, eclipse
Peak Design Travel batoh
Manjši brat kultnega potovalnega nahrbtnika. Travel Backpack 30 L je robusten, razširljiv nahrbtnik, idealen za krajša potovanja in vsakodnevno uporabo, opremljen z najboljšimi funkcijami.
Velika praktična zadnja odprtina omogoča popoln dostop za enostavno pakiranje in razpakiranje. Povečan zgornji žep je razdeljen s strech pregradami in žepi na zadrgo za ključe, očala, pas itd. Nove zadrge UltraZip so odporne na vremenske vplive in zaradi patentiranega vlakna, odpornega proti obrabi, zdržijo desetletja uporabe. Vključuje prostorne stranske žepe za steklenice z vodo, stative in druge stvari, oblazinjene etuije za prenosnik + tablico, zložljive naramnice in izbirni bočni pas. Z vseh strani ima ročaje, pa tudi skrite trakove za pritrditev stvari zunaj nahrbtnika.
Vse to je zapakirano v elegantnem, vremensko odpornem plašču iz 100% recikliranega najlona 400D (spodnji del nahrbtnika 900D). Nahrbtnik ima certifikat Fair Trade in je 100% ogljično nevtralen. Popolnoma deluje z organizatorji in žepi Peak Design, ki so na voljo posebej.
Funkcionalne razlike v primerjavi z različico 45 l
- Poenostavljen dostop: glavni dostop preko ene same zadnje zadrge
- Večji zgornji žep: razdeljen z notranjimi strech žepi in žepi na zadrgo
- Enoten notranji prostor
- Bočni pas ni vključen
- Manj osredotočen na fotografijo
- Certifikat Fair Trade in 100% ogljično nevtralen
- Doživljenjska garancija
|
Ustreza maksimalno dovoljeno velikost ročne prtljage
|
|
Popolnoma zadnja stran UltraZip, hiter dostop do prenosnika in tablice. Zgornji žep z zadrgo z mehko podlogo in predelki
|
|
Robustna konstrukcija omogoča, da nahrbtnik stoji pokonci tudi prazen
|
|
Notranji mrežasti žepi, točke za pritrditev foto/video torbic, združljivost s Peak Design Packing Tools in žep za adresno kartico
|
|
Razširitljiva zadrga za povečanje prostornine ali kompresijo
|
|
Elastični stranski žepi za steklenico ali stativ
|
|
Skriti trakovi za pritrjevanje opreme zunaj nahrbtnika
|
|
Magnetno shranjevanje naramnic, vrtljiv nastavek za boljše prileganje postavi
|
|
Ročaji na vseh straneh in zadnji pas za pritrditev na kovček na kolesih
|
|
Svetlo siva notranjost za boljši pregled
|
|
Super vzdržljive zadrge UltraZips z materialom UHMPE, odpornim proti obrabi
|
|
Hypalonski obremenjeni deli, ultra lahka zaščitna podloga, anodizirana strojna oprema iz duraluminija in steklenih vlaken
|
|
Bluesign certificirane tkanine (Sage, Midnight) in detajli iz nubuk usnja (Gold Certified)
|
| Spol | Unisex |
| Barva | eclipse |
| Prostornina | 27 - 33 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Teža | 1,44 kg |
| Zunanje dimenzije | standardno stanje: 53 cm × 33 cm × 18 cmrazširjeno stanje: 53 cm × 33 cm × 20 cm |
| Notranje dimenzije | standardno stanje: 49 cm × 36 cm × 14 cmrazširjeno stanje: 49 cm × 36 cm × 16 cm |
| Prostor za prenosnik / tablični računalnik | prenosnik: 40 cm × 29,5 cm × 4 cmtablični računalnik: 24 cm × 19 cm × 1,5 cm |
| Material | Versa Shell™ 400D 100 % recikliran najlonski material z DWRVodoodporna spodnja podloga 900DNajlonska notranjost |
| Vsebina paketa | Travel Backpack 30 l, 2 Cord Hook zunanji trakovi, prsni pas |
| ID izdelka | 377556 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov