Peak Design Outdoor Sling torba, 2 l, črna
Torba Peak Design Outdoor Sling
Peak Design Outdoor Sling 2 l je izjemno lahka in minimalistična torba za čez ramo, ki bo postala vaš neločljiv spremljevalec na vsakem koraku. Ne glede na to, ali se odpravite v mesto ali na lahek pohod, bo ta torba ohranila vaše nujne potrebščine – kot so telefon, denarnica in ključi – na varnem in popolnoma organizirane. Zahvaljujoč inovativnemu pasu jo lahko nosite kot sling čez prsni koš ali kot ledvico okoli pasu, pri čemer vas trpežen in okolju prijazen material Terra Shell™ ne bo razočaral niti v neugodnem vremenu.|
Izdelana iz odpornega materiala Terra Shell™ 210D (100% recikliranega najlona), ki je vodoodporen in brez PFAS kemikalij
|
|
Hitro nastavljiv oblazinjen pas z edinstvenim sistemom Cord Hook™ Cam Lock omogoča udobno nošenje čez ramo ali okoli pasu. Pas je mogoče popolnoma odpeti in obrniti
|
|
Glavni prostor vsebuje dva elastična mrežasta žepa za organizacijo drobnarij in integrirano vrvico za ključe.
|
|
Na zadnji strani je oblazinjen žep z magnetnim zapiranjem, ki varno shrani tudi velike pametne telefone.
|
|
Robustna zadrga #5 UltraZip™ je odporna na vremenske vplive in bo zaradi vlaken UHMWPE zdržala leta uporabe brez zatikanja
|
| Barva | črna |
| Prostornina | 2 L |
| Vrsta športa | lifestyle |
| Zunanje dimenzije | 28 x 15 x 7 cm |
| Notranje dimenzije | 27.5 x 14.5 x 6.5 cm |
| Material | Terra Shell™ 210D Ripstop Nylon |
| Teža | 177 g |
| ID izdelka | 313519 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov