Osprey Tempest 33 ženski nahrbtnik, 33 l, anchor blue/atlas
Ženski nahrbtnik Osprey Tempest 33
Vsestranski in lahek ženski nahrbtnik za vse vrste športov na prostem. Osprey z novo generacijo nadaljuje 10-letno tradicijo ženske serije Tempest, ki temelji na udobju, vsestranskosti, vzdržljivosti in nizki teži. Ta različica v modernem čistem dizajnu ponuja prostor za vse, kar potrebujete za cel dan, preživet v naravi.Tempest 33 se zaradi nastavljivega hrbtnega sistema AirScape™ iz pene EVA in bočnega pasu zelo dobro prilega hrbtu. Zato ga lahko brez skrbi uporabljate tudi za gibalno zahtevnejše aktivnosti, kot sta kolesarjenje ali hiter vzpon v gore. Popolno vsestranskost dopolnjuje možnost pritrditve cepina in sistem Stow-on-the-Go za pritrditev pohodniških palic med hojo, ne da bi morali sneti nahrbtnik.
Hrbtni sistem nahrbtnikov Tempest je prilagojen ženskemu telesu. Bočni pas, naramnice in hrbtna plošča so krajši in imajo ožji profil, zato se ženskam bolje prilegajo. Vse odlične podrobnosti, ki ste jih bili vajeni pri prejšnjih različicah, boste našli tudi pri novem Tempest 33. Največja razlika je v prostornini, saj je nahrbtnik za 3 l večji.
|
Konstrukcija, prilagojena ženski postavi
|
|
Zgornji dostop s trakom za pritrditev vrvi
|
|
Prsni pas s piščalko za nujne primere
|
|
Sistem Stow-on-the-Go™ (pritrditev teleskopskih palic spodaj levo na bočni strani nahrbtnika in pod pazduho na naramnici)
|
|
InsideOut™ trak na vsaki strani – lahko ga vodite od zunaj ali znotraj žepa za drugačno funkcijo
|
|
Dva držali za cepin in pohodniške palice
|
|
Zgornji pokrov z zgornjim predalom in spodnjim predalom za dragocenosti
|
|
Žepi z zadrgo na obeh straneh bočnega pasu
|
|
Elastičen žep na naramnici
|
|
Prožne mrežasti stranski žepi
|
|
Elastičen sprednji žep z mrežico PowerMesh™ z odsevnim potiskom, idealen za oblačila
|
|
Žep za vodni meh z zunanjim dostopom
|
|
Sponka za pritrditev ključev
|
|
Trak za pritrditev vrvi
|
| Spol | Ženske |
| Barva | anchor blue/atlas |
| Prostornina | 33 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 1200 g |
| Nosilnost | maks. 13,6 kg |
| Dimenzije | 63 x 30 x 31 cm |
| Sestava materiala | glavni material: bluesign®, 100 % recikliran 100D visoko trdni ripstop najlon, DWR obdelava izdelana brez PFASdno: bluesign®, 100% recikliran najlon 420D, DWR obdelava izdelana brez PFAS |
| ID izdelka | 381005 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov