Osprey Sopris ženski nahrbtnik, 25 l, tundra green/green canopy
Osprey Sopris ženski nahrbtnik
Za hitre in lahke zimske odprave izberite kompakten nahrbtnik Sopris 25.Ta tehnični turni smučarski nahrbtnik z majhno prostornino v kroju za ženske ponuja hiter dostop do lavinske opreme zahvaljujoč ločenemu predalu, lahek okvir LightWire za maksimalno udobje pri nošenju, odstranljive elemente in izjemno trpežne naramnice iz materiala NanoFly™. Kljub svoji kompaktni prostornini je popoln in zanesljiv partner za vsako odpravo.
Izdelek s certifikatom bluesign®.
Opremljen s hrbtnim panelom z obdelavo, odporno proti nabiranju snega, možnostjo pritrditve snowboarda, cepina, smuči (diagonalno ali v obliki črke A) in z intuitivnim dostopom do lavinske opreme.
Hrbtni vhod v glavni predal z ločenim prostorom za shranjevanje suhih stvari.
Notranji žep za GPS ali radijsko postajo z možnostjo pritrditve mikrofona na naramnico.
Navpična sprednja ali vodoravna pritrditev snowboarda.
Enostavno dostopen žep za smučarska očala in drugo opremo.
Zanke za pritrditev sani.
Sistem za prenašanje čelade.
Predal za cepin in zanke za prenašanje smuči v obliki črke A iz traku iz UHMWPE - nizka teža in visoka odpornost.
Notranji stranski žep v glavnem predalu za drobnarije ali termosko.
V glavnem predalu notranji žep z zadrgo za drobnarije.
| Spol | Unisex |
| Barva | tundra green/green canopy |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 1010 g |
| Dimenzije | 52 x 30 x 25 cm |
| Sestava materiala | 100 % recyklovaný nylon 420D |
| Nosilnost | 7 - 12 kg |
| ID izdelka | 367526 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov