OCÚN Raven Screw karabin, antracit
OCÚN Raven Screw karabin
Varna in vsestranska vijačna karabin, ki združuje trdnost, vzdržljivost in natančnost v vseh pogojih. Raven Screw je idealna izbira za plezalce, ki iščejo zanesljivo in vzdržljivo vijačno karabin, ki bo kos širokemu spektru uporabe.Zahvaljujoč trdnosti 24 kN v vzdolžni smeri z zaprtim zaklepom (neverjetnih 11 kN z odprtim zaklepom), 10 kN v prečni smeri in svetlosti zaklepa 19 mm zagotavlja maksimalno varnost tudi pri ekstremnih obremenitvah. Raven Screw izstopa po svoji enostavnosti uporabe in dolgi življenjski dobi, tako da se lahko nanj zanesete tudi v najtežjih situacijah.
Hot-forged tehnologija
Vse karabine Raven, vključno z njihovimi zaklepi, so kovane vroče, kar zagotavlja optimalen profil in kompleksno konstrukcijo. Ta postopek oplemenitenja materiala maksimira razmerje med trdnostjo in težo zaradi orientacije vlaken materiala, s čimer poveča celotno trdnost, žilavost in odpornost karabina.|
Vzdolžna nosilnost (z zaprto ključavnico) je neprekosljivih 24 kN, prečna nosilnost pa 10 kN. To zagotavlja varnost tudi med intenzivno uporabo
|
|
Enostaven in zanesljiv zaskok zahvaljujoč 19 mm razdalje
|
|
Vijačna ključavnica za enostavno, zanesljivo in varno za različne vrste plezanja. Preprečuje nenamerno odpiranje
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 52 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 24 kN |
| Prečna trdnost | 10 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 11 kN |
| Svetlost | 19 mm |
| Certifikat | CE, EN 12275, EN 362, UIAA 121 |
| Barva | antracit |
| Zunanja dimenzija | 100 x 83 mm |
| ID izdelka | 331763 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov