OCÚN Osprey Twist karabin, anthracite
OCÚN Osprey Twist karabín
Karabin s klasično ovalno obliko z twist-lock zapiranjem tipa keylock. Primerna za tehnično plezanje v velikih skalnih stenah. Je nenadomestljiva pri obešanju škripcev. Profil zgornjega dela omogoča nežno delo z vrvjo. Zahvaljujoč temu je Osprey možno v sili uporabiti za varovanje enako kot HMS karabin. Če bi moral imeti plezalec samo en karabin, je to Osprey.|
Twist-lock ključavnica s ključavnico
|
|
Vrvi prijazen profil za preprečevanje obrabe vrvi
|
|
Ergonomska oblika
|
|
Optimalno ravnovesje med težo, močjo in velikostjo
|
| Vrsta športa | gorsko plezanje |
| Teža | 75 g |
| Vzdržljivost v vzdolžni smeri | 25 kN |
| Prečna trdnost | 9 kN |
| Moč z odprtimi vrati | 6 kN |
| Svetlost | 22 mm |
| Certifikat | UIAA 121, EN 12275, EN 362 |
| Dimenzije | 110 x 62 mm |
| Sestava materiala | Aluminij |
| ID izdelka | 274961 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov