Topo Athletic Vista čevlji, navy/oranžna
Topo Athletic Vista čevlji
Čas je, da se odpravite na trail v novih maksimalno oblazinjenih trail tekaških copatih, ki so zasnovani za tehničen in zahteven teren. Vista predstavlja idealno kombinacijo blaženja, odzivnosti in zaščite pod nogami, medtem ko njena rocker oblika zagotavlja gladek in udoben korak.|
Vzdržljiv zgornji del iz mrežice iz recikliranih materialov vas bo zaščitil pred prahom, kamenčki in vejicami med tekom
|
|
Posebni FKT vložek prinaša prožen občutek pri pristanku, njegova zaprta celična struktura pa omogoča hitro odvajanje vode
|
|
Vmesni podplat ZipFoam™ je patentirana mešanica vmesnega podplata, ki je bolj prožna od EVA in nudi večjo povratno energijo skozi celotno življenjsko dobo čevlja
|
|
Konstrukcija zaprtih celic omogoča hitro odvajanje vode
|
|
Podplat Vibram® Megagrip s 4 mm nastavki zagotavlja izjemen oprijem in vleko
|
|
Najvišja razpoložljiva višina padca omogoča naraven tek z več blaženja pod peto
|
|
Sistem za pritrjevanje gamaš ponuja kavelj in ježka na peti.
|
| Spol | Moški |
| Barva | navy/orange |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | 5 mm |
| Korak | nevtralen |
| Blaženje | visoke |
| Teža | 309 g |
| Višina platforme | 38 mm (peta) 33 mm (prsti) |
| ID izdelka | 360775 |
Moška obutev
| US | EU | UK | CM |
|---|---|---|---|
| 7 | 40 | 6 | 25 |
| 7.5 | 40.5 | 6.5 | 25.5 |
| 8 | 41 | 7 | 26 |
| 8.5 | 42 | 7.5 | 26.5 |
| 9 | 42.5 | 8 | 27 |
| 9.5 | 43 | 8.5 | 27.5 |
| 10 | 44 | 9 | 28 |
| 10.5 | 44.5 | 9.5 | 28.5 |
| 11 | 45 | 10 | 29 |
| 11.5 | 46 | 10.5 | 29.5 |
| 12 | 46.5 | 11 | 30 |
| 12.5 | 47 | 11.5 | 30.5 |
| 13 | 48 | 12 | 31 |
| 14 | 49 | 13 | 32 |
| 15 | 50 | 14 | 33 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Topo Athletic Vista topánky, žltá/oranžová
Aktuálne nabehaných: 245 Km.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikTopánky preverené počas UTMB Istria 110 Km / 4025 výškových metrov.
(+):
- skvelý komfort pri dlhom behu je to čo som presne očakával od takejto topánky.
- medzi podrážka nie je prehnane mäkká (skvelo nemiešaná zmes).
- výborne držanie päty.
(-):
- predná časť nie je dostatočne široká - z môjho pohľadu nespĺňa úplne foot shape kritéria (na pravej nohe to viedlo k problému s malíčkom, ľavá OK . Môžem to priamo porovnať s ich vlastným modelom Topo MNT Racer 4 (viď recenzia) ktorý je širší a poskytuje v prednej časti priestor podľa očakávaní.
- nakoľko ide o model určený na ultra behy jazyk by mal byť trochu hrubší a dlhší.