Topo Athletic Terraventure 5 ženski čevlji, slate/blue
Topo Athletic Terraventure 5 ženski čevlji
Najbolj vsestranski ženski trail model z nizkim padcem z izboljšano konstrukcijo za še večjo vzdržljivost in zaščito na zahtevnem terenu. Terraventure 5 je zasnovan tako, da zagotavlja popolno ravnovesje med občutkom za teren in zaščito, ki jo potrebujete na tehničnih trailih.|
Novo zgornji del iz trpežne mreže s ciljnimi ojačitvami za večjo varnost in optimalno zračnost
|
|
Anatomsko oblikovana konica Roomy Toe Box omogoča prstom, da se naravno razširijo za boljšo stabilnost in udobje skozi ves dan
|
|
Integrirana zaščitna plošča Forefoot Rock Plate v sprednjem delu ščiti stopalo pred ostrimi kamni, gruščem in koreninami
|
|
Patentirana mešanica vmesnega podplata ZipFoam™ Midsole zagotavlja odzivno blaženje, ki ohranja svojo prožnost skozi celotno življenjsko dobo čevlja
|
|
Legendarni podplat Vibram® Megagrip z neprimerljivim oprijemom na mokri in suhi podlagi ter izjemnim oprijemom na tehničnem terenu
|
|
Čevelj vsebuje naše posebne nastavke na petnem delu za hitro in varno pritrditev tekaških gamaš Topo.
|
| Spol | Ženske |
| Barva | slate/blue |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | 3 mm |
| Korak | nevtralen |
| Blaženje | srednje |
| Teža | 238 g |
| Višina platforme | 22 mm (prsti) 25 mm (peta) |
| ID izdelka | 395067 |
Ženska obutev
| US | EU | UK | CM |
|---|---|---|---|
| 6 | 37 | 4 | 22.5 |
| 6.5 | 37.5 | 4.5 | 23 |
| 7 | 38 | 5 | 23.5 |
| 7.5 | 38.5 | 5.5 | 24 |
| 8 | 39 | 6 | 24.5 |
| 8.5 | 40 | 6.5 | 25 |
| 9 | 40.5 | 7 | 25.5 |
| 9.5 | 41 | 7.5 | 26 |
| 10 | 42 | 8 | 26.5 |
| 10.5 | 42.5 | 8.5 | 27 |
| 11 | 43 | 9 | 27.5 |
| 12 | 44.5 | 10 | 28.5 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov