inov-8 TRAILTALON MAX ženski čevlji, vijolična
Ženski trail tekaški čevlji inov-8 TRAILTALON MAX so zasnovani za dolge teke po zahtevnem terenu, kjer potrebujete maksimalno blaženje, varnost in udobje. Izboljšana, bolj anatomska oblika z razširjenim prostorom v sprednjem delu omogoča naravno delo prstov, medtem ko ojačitve v predelu narta trdno fiksirajo stopalo tudi na tehničnem terenu.
Blažilna pena FLYSPEED z dušikovo tehnologijo ponuja visoko povračilo energije in mehak pristanek brez nepotrebne teže. Patentirana tehnologija ADAPTER FLEX z zarezo na sredini vmesnega podplata močno poveča fleksibilnost čevlja in občutek za teren. Srednji padec podpira naraven slog teka in gladek prehod od pristanka do odriva, za dodatno udobje pa poskrbi BOOMERANG vložek iz TPU.
Vzdržljiv zgornji del z gumijasto oblogo in zaščito prstov ščiti stopalo pred kamenjem, všit jezik preprečuje vdor nečistoč. Agresiven vzorec podplata s čepi, ki jih navdihujejo kozje kopita, zagotavlja odličen oprijem na mokrem in blatnem terenu, kanali v čepih učinkovito odvajajo vodo. Zmes G-GRIP z dodatkom grafena povečuje oprijem in odpornost proti obrabi.
- Maksimalno blaženje za dolge trail teke
- Anatomska oblika s širšim prostorom za prste
- Blažilna pena FLYSPEED z visokim povračilom energije
- Tehnologija ADAPTER FLEX za večjo fleksibilnost in občutek za teren
- BOOMERANG vložek iz TPU za povečano udobje
- Ojačitve v nartnem delu za varnost na tehničnem terenu
- Všit jezik proti vdoru kamenčkov in nečistoč
- Vzdržljiv zgornji del z gumijasto oblogo in zaščito prstov
- Agresiven vzorec podplata s čepi za blato in moker teren
- G-GRIP zmes z grafenom za večji oprijem in življenjsko dobo
| Spol | Ženske |
| Barva | vijolična |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | srednji (5-8 mm) |
| Korak | nedoločeno |
| Blaženje | visoke |
| Teža | 262 g |
| Višina blaženja | srednja |
| Višina vzorca | 6 mm |
| Vmesni podplat | FLYSPEED PRO |
| Podplat | G-GRIP grafenska guma |
| širina | široka verzija |
| ID izdelka | 391348 |
| Združeno kraljestvo | EU | ZDA moški | ZDA ženske | Dolžina stopala (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 2 | 3,5 | 19,6 |
| 2 | 34,5 | 3 | 4,5 | 20,5 |
| 3 | 35,5 | 4 | 5,5 | 21,6 |
| 3,5 | 36 | 4,5 | 6 | 22,0 |
| 4 | 37 | 5 | 6,5 | 22,5 |
| 4,5 | 37,5 | 5,5 | 7 | 22,9 |
| 5 | 38 | 6 | 7,5 | 23,3 |
| 5,5 | 38,5 | 6,5 | 8 | 23,7 |
| 6 | 39,5 | 7 | 8,5 | 24.2 |
| 6,5 | 40 | 7,5 | 9 | 24,6 |
| 7 | 40,5 | 8 | 9,5 | 25,0 |
| 7,5 | 41,5 | 8,5 | 10 | 25,4 |
| 8 | 42 | 9 | 10,5 | 25,9 |
| 8,5 | 42,5 | 9,5 | 11 | 26,3 |
| 9 | 43 | 10 | 11,5 | 26,7 |
| 9,5 | 44 | 10,5 | - | 27.1 |
| 10 | 44,5 | 11 | - | 27,5 |
| 10,5 | 45 | 11,5 | - | 27,9 |
| 11 | 45,5 | 12 | - | 28,4 |
| 11,5 | 46,5 | 12,5 | - | 28,8 |
| 12 | 47 | 13 | - | 29.2 |
| 13 | 48 | 14 | - | 30.1 |
| 14 | 50 | 15 | - | 30,5 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov