inov-8 TRAILTALON MAX čevlji, rdeča
Inov-8 TRAILTALON MAX so moške trail tekaške copate z maksimalnim poudarkom na blaženju in udobju pri dolgih tekih po zahtevnem terenu. Izboljšana anatomska oblika z dovolj prostora za prste podpira naravno delo stopala, medtem ko ojačitve v predelu narta zanesljivo fiksirajo stopalo tudi na tehničnem terenu. Mehka in odzivna superkritična pena FLYSPEED™ Pro na osnovi dušika prinaša dolgotrajno učinkovito blaženje in gladek prehod iz udarca v odriv, kar še povečuje udoben BOOMERANG vložek iz TPU.
Vzdržljiv zgornji del z gumijasto oblogo in zaščitnikom prstov ščiti stopalo pred udarci in odrgninami, všit jezik pa preprečuje vdor kamenčkov in nečistoč. Agresiven vzorec podplata s 6 mm čepi, ki ga navdihujejo kozje kopita, zagotavlja odličen oprijem na mokrem in blatnem terenu, pri čemer kanali v čepih učinkovito odvajajo vodo. Zmes G-GRIP z vsebnostjo grafena povečuje oprijem in odpornost proti obrabi, zato so copati primerni tudi za dolgotrajno in intenzivno uporabo.
- Maksimalno blaženje za dolge trail teke
- Superkritična pena FLYSPEED™ Pro za mehak in odziven dotik
- Širša anatomska oblika z dovolj prostora za prste
- Ojačitve v predelu narta za varnost na tehničnem terenu
- BOOMERANG vložek iz TPU za večje udobje in vračanje energije
- Všit jezik preprečuje vdor kamenčkov in nečistoč
- Vzdržljiv zgornji del z gumijasto oblogo in zaščitnikom prstov
- Agresiven vzorec podplata s 6 mm čepi za blato in moker teren
- Kanali v čepih za učinkovito odvajanje vode
- G-GRIP zmes z grafenom za visok oprijem in odpornost proti obrabi
| Spol | Moški |
| Barva | rdeča |
| Material | sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno |
| Vodoodpornost | ne |
| Vezanje | klasična |
| Drop | srednji (5-8 mm) |
| Korak | nedoločeno |
| Blaženje | visoke |
| Višina pod peto | 24 mm |
| Zgornji del | tekstilna air mesh |
| Stack | 37,5 mm peta / 31,5 mm prsti |
| širina | široka |
| Teža | 262 g |
| Podplat | G-GRIP Graphene Rubber |
| Vmesni podplat | FLYSPEED PRO |
| Višina vzorca | 6 mm |
| Višina blaženja | srednja |
| Podloga | tekstil |
| ID izdelka | 391347 |
| Združeno kraljestvo | EU | ZDA moški | ZDA ženske | Dolžina stopala (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 2 | 3,5 | 19,6 |
| 2 | 34,5 | 3 | 4,5 | 20,5 |
| 3 | 35,5 | 4 | 5,5 | 21,6 |
| 3,5 | 36 | 4,5 | 6 | 22,0 |
| 4 | 37 | 5 | 6,5 | 22,5 |
| 4,5 | 37,5 | 5,5 | 7 | 22,9 |
| 5 | 38 | 6 | 7,5 | 23,3 |
| 5,5 | 38,5 | 6,5 | 8 | 23,7 |
| 6 | 39,5 | 7 | 8,5 | 24.2 |
| 6,5 | 40 | 7,5 | 9 | 24,6 |
| 7 | 40,5 | 8 | 9,5 | 25,0 |
| 7,5 | 41,5 | 8,5 | 10 | 25,4 |
| 8 | 42 | 9 | 10,5 | 25,9 |
| 8,5 | 42,5 | 9,5 | 11 | 26,3 |
| 9 | 43 | 10 | 11,5 | 26,7 |
| 9,5 | 44 | 10,5 | - | 27.1 |
| 10 | 44,5 | 11 | - | 27,5 |
| 10,5 | 45 | 11,5 | - | 27,9 |
| 11 | 45,5 | 12 | - | 28,4 |
| 11,5 | 46,5 | 12,5 | - | 28,8 |
| 12 | 47 | 13 | - | 29.2 |
| 13 | 48 | 14 | - | 30.1 |
| 14 | 50 | 15 | - | 30,5 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov