Singing rock FAKIR in LUCIFER pritrdilni trakovi, par
Singing rock FAKIR in LUCIFER pritrdilni trakovi
Nadomestni pritrdilni trak za dereze FAKIR in LUCIFER.
|
Uporablja se lahko tudi kot univerzalni pritrdilni pas za pritrditev opreme in fiksiranje predmetov.
|
|
Opremljen s hitro zaponko Rock&Lock iz nerjavečega jekla s patentom
|
|
Prodaja v paru (levi in desni trak)
|
| Barva | rumena |
| Material zobnikov | nedoločeno |
| Tip vpenjanja | nedoločeno |
| Vrsta športa | pohodništvo, alpinizem, gorsko plezanje |
| Teža | 55 g (par) |
| Moč | širina: 13 mmdolžina: 90 cm |
| Dimenzije | 100 kg |
| Sestava materiala | 52 % nerjaveče jeklo, 46 % PAD, 2 % PES |
| ID izdelka | 291752 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov