Black Diamond SOLOIST rokavice, dark curry
Black Diamond SOLOIST rokavice
Black Diamond SOLOIST so popolna izbira za tehnično plezanje kot tudi druge aktivnosti v hladnem vremenu. Rokavice v sebi kombinirajo vodoodporno podlogo in odstranljive izolirane vložke, ki zagotavljajo udobje tudi v zelo hladnih pogojih. Podloga ima tehnologijo BDry, zaradi katere so 100 % vodoodporne. Zgornji del rokavic je izdelan iz tkanega štirismernega najlonskega Pertex Shield, zaradi česar imajo nizko težo in visoko odpornost. Dlani rokavic so za še večjo odpornost izdelane iz kakovostnega kozjega usnja, prešitega s kevlarjem.|
100 % nepremočljive zahvaljujoč podlogi BDry
|
|
V notranjosti rokavic se nahajajo odstranljivi izolirani flis vložki z izolacijo PrimaLoft Gold, ki jih je mogoče nositi tudi ločeno
|
|
Popolnoma lepljeni šivi
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | dark curry |
| Material | kevlar, sintetični material, usnje, flis |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje, alpinizem |
| Teža | 261,4 g (par) |
| Temperaturno območje | -29 / -9 °C |
| Vodni stolpec | 10 000 g/m2/24 ur |
| Zračnost | 10 000 g/m2/24 ur |
| ID izdelka | 325806 |
| Velikost | XXS | XS | Z | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moški / Unisex | Ni na voljo | 17,1 - 18,4 | 18,4 - 19,7 | 19,7 - 21 | 21 - 22,2 | 22.2–24 | 23,5 - 24,8 |
| Ženske | 14,6 - 15,9 | 15,9 - 17,1 | 17,1 - 18,4 | 18,4 - 19,7 | 19,7 - 21 | Ni na voljo | Ni na voljo |
| Otroški | Ni na voljo | Ni na voljo | 10–12 | 10 - 14,6 | 12 - 15,9 | Ni na voljo | Ni na voljo |
| Kako izmeriti svojo roko | ||
|---|---|---|
![]() |
Obseg dlani | okoli členkov vaše dominantne roke |
| Dolžina dlani | od gube na spodnjem delu zapestja (na dlani) do konice sredinca | |
| Izberite velikost iz tabele na podlagi večje merske vrednosti. | ||
Varianta Black Diamond SOLOIST rukavice, čierna
Dzień dobry,
Model Black Diamond SOLOIST to świetny wybór na bardzo chłodne dni. Dzięki odpowiedniemu zakresowi temperatur, wysokiej wodoodporności i wyjmowanej wkładce doskonale sprawdzą się podczas chłodnych dni.
Varianta Black Diamond SOLOIST rukavice, čierna
Dzień dobry.
Poszukuję porządnych rękawic do jazdy na rowerze w bardzo chłodne dni. Czy w Państwa opinii model Black Diamond SOLOIST będzie ok?
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.


Trenutno ni pregledov