Rab Downpour Eco ženska jakna
Lahka, popolnoma reciklirana nepremočljiva jakna, zasnovana za zanesljivo zaščito pred nenadnimi spremembami vremena med pohodništvom, trekingom ali vsakodnevno uporabo. Je idealna izbira za ženske, ki iščejo funkcionalno zaščito pred dežjem s poudarkom na trajnosti in minimalni okoljski obremenitvi.|
Izdelana je iz 100 % recikliranega 2,5-plastnega materiala Pertex® Shield, zaradi česar je jakna z visokim potencialom za prihodnje recikliranje
|
|
Visok vodni stolpec in zračnost zagotavljata zanesljivo zaščito pred dežjem in odličen odvod vlage med aktivnim gibanjem
|
|
Dvojno nastavljiva kapuca z ojačanim ščitnikom zagotavlja učinkovito zaščito obraza in glave pred elementi
|
|
Globoke prezračevalne zadrge pod pazduho služijo za hitro regulacijo temperature, s čimer preprečujejo pregrevanje in prekomerno potenje.
|
|
Površinska obdelava DWR je brez fluorokarbonov (PFC-free), kar je bolj prijazno do okolja
|
|
Jakno lahko preprosto pospravite v lasten žep z zadrgo, zaradi česar je izjemno kompaktna in pripravljena za prenašanje
|
|
Oprijet ženski kroj z delno elastičnimi manšetami na ježka in vrvico na robu optimizira udobje in preprečuje uhajanje toplote
|
| Spol | Ženske |
| Barva | navy |
| Material | sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 20.000 g/m²/24h |
| Teža | 290 g |
| Sestava materiala | 100% recikliran poliester |
| ID izdelka | 242393 |
Kako meriti.
Prsni koš: Izmerite celoten obseg prsnega koša tik pod pazduhami.
Pas: Poiščite zgornji del bokov in izmerite celoten obseg telesa.
Dolžina roke: Merite vodoravno od sredine hrbta, čez ramo, skozi naravno upognjen komolec do zapestja.
Boki: Izmerite obseg najširšega dela bokov.
Dolžina notranjega šiva: Izmerite od mednožja do dna gležnja.
POMEMBNO: Spodnja tabela prikazuje telesne mere, ne mer oblačil.
Ženska oblačila
|
Velikost |
XXS |
XS |
Z |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FR |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|
|
Prsni koš (cm) |
80 |
84 |
89 |
94 |
99 |
104 |
109 |
|
|
Pas (cm) |
65 |
69 |
72 |
76 |
81 |
86 |
91 |
|
|
Dolžina roke (cm) |
76 |
77,5 |
79 |
81 |
84 |
86 |
86 |
|
|
Obseg bokov (cm) |
86 |
90 |
95 |
99 |
105,5 |
110,5 |
115,5 |
|
|
Dolžina notranjega šiva (cm) |
Kratek |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
|
Redno |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
|
| Dolgo |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
|
Moška oblačila
|
Velikost |
XXS |
XS |
Z |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prsni koš (cm) |
86 |
90 |
94 |
102 |
109 |
117 |
122 |
|
|
Pas (cm) |
68,5 |
71 |
76 |
81 |
86 |
91 |
96 |
|
|
Dolžina roke (cm) |
81 |
83 |
83 |
86 |
89 |
91 |
91 |
|
|
Dolžina notranjega šiva (cm) |
Kratek |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
|
Redno |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
|
|
Dolgo |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
|
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov