ALÉ Zimske kolesarske nogavice NOGAVICE ALÉ TEAM KLIMATIK
Tople zimske nogavice ALÉ Klimatik so namenjene hladnejšemu in deževnemu vremenu. Zato so izdelane iz posebnih vlaken THERMOLITE, ki vas bodo grela tudi v deževnem vremenu.
- Temperaturno območje od -4° do +8°C.
- Prst in peta sta iz materiala, ki preprečuje nastanek žuljev.
- Ekstra visok rob z višino 20 cm vas bo zaščitil pred mrazom.
Sezona: Zima
Tip: nogavice ALÉ
Oblikovanje: drugo
Barva: sivo-fluo rumena
Lansko leto: 2023
| Vrsta športa | kolesarjenje |
| ID izdelka | 156798 |
| Velikosti | Obseg dlani |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Velikosti | EU velikost |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordik | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Klimatik | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov