Karpos TEMPORALE jakna, indigo bunting/outer space
Karpos Temporale bunda
Hardshell jakna Karpos Temporale je idealna za dež in veter. K-Dry material z vodoodbojno obdelavo, lepljeni šivi in vodoodporne zadrge so zagotovilo za maksimalno zaščito v neugodnem vremenu. Optimalno prileganje in večje udobje omogočajo vrvice za zategovanje in nastavljive manšete na rokavih. Tehnična in kompaktna jakna za gore in vsakodnevno nošenje v poletnem in prehodnem obdobju.K-Dry material
Zelo lahka, zračna, vetrovna in nepremočljiva tkanina, ki se uporablja za izdelavo ergonomskih in kompaktnih zaščitnih oblačil.
Sezona / obdobje: pomlad, poletje
|
Oblikovana kapuca s fiksnim ščitnikom in nastavljivo vrvico se lahko nosi tudi na nameščeni čeladi.
|
|
Skrita zračna odprtina na hrbtu za večjo zračnost
|
|
Spredaj in na dveh žepih vodoodporne YKK® zadrge
|
|
Vrvica za zategovanje v pasu
|
|
Manšete z Velcro na rokavih
|
| Spol | Moški |
| Barva | indigo bunting/outer space |
| Material | sintetični material, hardshell |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, gorsko plezanje, ferate |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Izolacija | 2 |
| Zračnost | 10 000 g/m²/24 h |
| Izrez | regular |
| Vodoodpornost | 5 |
| Odpornost proti vetru | 5 |
| Teža | 381 g |
| Pakiranje | 3 |
| ID izdelka | 208971 |
Moška oblačila
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| Pas (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| Obseg bokov (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
Moške hlače
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Velikost ITA | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| EU | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| Pas (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 92 | 96 | 101 | 106 | 111 |
| Obseg bokov (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 106 | 110 | 113 | 116 | 119 |
Ženska oblačila
|
Velikost |
XS |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prsni koš (cm) |
82–86 |
86 - 90 |
90–94 |
94–98 |
98–102 |
102–108 |
|
Pas (cm) |
63 |
68 |
73 |
78 |
83 |
88 |
|
Obseg bokov (cm) |
87 |
92 |
97 |
102 |
107 |
112 |
Ženske hlače
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velikost ITA |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
|
EU |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
|
Pas (cm) |
60 |
64 |
68 |
72 |
76 |
80 |
84 |
88 |
|
Obseg bokov (cm) |
86 |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
114 |
Otroška oblačila
|
Velikost (starost) |
6 let | 8 let | 10 let | 12 let | 14 let |
|---|---|---|---|---|---|
|
Višina (cm) |
116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Karpos TEMPORALE bunda, dark sea/balsam
super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Karpos TEMPORALE bunda, vulcan