Mountain Equipment Zeno jakna, Fern/Pine
Mountain Equipment Zeno bunda
Nepremočljiva in vetrovna moška membranska jakna, ki jo boste vedno imeli spakirano kot rezervni kos. Resna zaščita pred elementi v super lahki in zložljivi izvedbi.|
Reciklirana 2,5-slojna tkanina DRILITE® s trdnostjo vlaken 50 D, obdelana z vodoodbojno DWR obdelavo brez PFC
|
|
Kapuca tipa Mountain Hood, popolnoma nastavljiva
|
|
Oblikovani rokavi s poševnim spodnjim robom in zapenjanjem na Velcro
|
|
Zgornji del ramen in rokavov je izdelan iz enega kosa, ki se razteza od vratu do zapestja.
|
|
Vodotesni gladki šivi so veliko bolj trpežni, odpravljajo vpijanje vlage skozi niti, poleg tega pa so podloženi z vodotesnimi trakovi.
|
|
Centralna zadrga jakne znamke YKK ® z laminiranim zunanjim in notranjim zavihkom
|
|
Dva velika žepa za roke, znotraj z mrežico (za zračenje) z zadrgami YKK ® WR
|
|
Prezračevanje pod pazduhami z zadrgami YKK ® z notranjo zaščitno letvijo
|
|
Nastavitev obsega spodnjega roba s pomočjo vrvice
|
|
Jakno lahko spakirate v lasten žep in jo s pomočjo dveh zank pritrdite s karabinom na sedež.
|
| Spol | Moški |
| Barva | Fern/Pine |
| Material | DWR obdelava |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 12 000 g/m2/24 h |
| Teža | 320 g |
| Izrez | Alpine Fit |
| ID izdelka | 267395 |
Ženske velikosti 
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov