inov-8 Ženska jakna STORMSHELL FZ, črna
Inov-8 STORMSHELL FZ jakna
Lahka tekaška jakna z vrhunskim krojem, zasnovana za slabo vreme ali obvezno opremo. Izjemno fin 2,5-slojni Pertex Shield nudi odlične vodoodporne in zračne lastnosti. Seveda so tu lepljeni šivi, tekaški kroj, podaljšani rokavi z zankami za palec, nepremočljive YKK zadrge z garažo za kolesarja, elastične vrvice na vseh robovih, odsevni dodatki po celotnem obodu jakne in kapuca na zavihek z večsmerno nastavitvijo in šiltom. Celotno jakno enostavno in hitro pospravite v prsni žep.|
Vsestranska in lahka ženska jakna
|
|
Enostavno pakiranje v prsni žep
|
|
Kapuca na zavihek z večsmerno vrvico
|
|
Odsevni elementi
|
|
Dolgi rokavi z luknjami za palec
|
| Velikost | 34 - 42 |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek, trail tek, fitnes |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Teža | 140 g (M) |
| Sestava materiala | glavni material: 100% poliamid, membrana: 100% poliuretan |
| ID izdelka | 114868 |
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) | 83 - 90 | 90 - 97 | 97 - 104 | 104 - 111 | 111 - 118 | 118 - 125 |
| Pas (cm) | 69 - 75 | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 103 | 103 - 109 |
| Velikost | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) | 81 - 86 | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 102 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 |
| Pas (cm) | 68 - 73 | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 | 88 - 93 | 93 - 98 | 98 - 103 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov