Rab Downpour Waterproof jakna, pollen/army
Rab Downpour Waterproof bunda
Vaša zanesljiva izbira za pohodništvo in sprehode v naravi je pripravljena na vsakodnevne dogodivščine, kjer grozi dež. Ne dovolite, da vam slaba napoved pokvari načrte.
Ta klasična in vsestranska nepremočljiva bunda je zdaj bolj kompaktna kot kdaj koli prej – zavzame minimalno prostora v nahrbtniku in zagotavlja zanesljivo zaščito, ko se sproži naliv. Zahvaljujoč udobnemu 2,5-slojnemu materialu Pertex® Shield in vsem funkcionalnim detajlom, ki jih potrebujete za deževne ture, je vedno pripravljena na akcijo.
|
Recikliran 2,5-slojni material Pertex® Shield je mehak in prijeten na dotik
|
|
Sprednja zadrga YKK® je dopolnjena z zunanjo in notranjo zaščito pred vetrom, zapenjanje na pritiskače pa omogoča dodatno zračenje
|
|
Med vzpenjanjem na hrib lahko hitro odvajate odvečno toploto zahvaljujoč prezračevalnim odprtinam pod pazduho
|
|
Spodnji rob je mogoče prilagoditi z eno roko, zahvaljujoč dvostranskemu zategovanju na zadnji strani
|
|
Dva prostorni sprednji žepi z zadrgo varno shranijo vse majhne predmete, ki jih želite imeti pri roki.
|
|
Kapuco lahko nastavite z eno roko in ima ojačan vizir, ki zagotavlja dodatno zaščito obraza
|
|
Manšete rokavov z nastavljivim zapiranjem na Velcro pomagajo preprečiti vdor mrazu.
|
| Spol | Moški |
| Barva | pollen/army |
| Material | drugi materiali, sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Teža | 377 g (M) |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 20 000 g / m2 / 24 h |
| Sestava materiala | 50D Pertex® Shield 2.5-Layer construction waterproof technology with fluorocarbon-free DWR (122gsm) |
| ID izdelka | 374562 |
Kako meriti.
Prsni koš: Izmerite celoten obseg prsnega koša tik pod pazduhami.
Pas: Poiščite zgornji del bokov in izmerite celoten obseg telesa.
Dolžina roke: Merite vodoravno od sredine hrbta, čez ramo, skozi naravno upognjen komolec do zapestja.
Boki: Izmerite obseg najširšega dela bokov.
Dolžina notranjega šiva: Izmerite od mednožja do dna gležnja.
POMEMBNO: Spodnja tabela prikazuje telesne mere, ne mer oblačil.
Ženska oblačila
|
Velikost |
XXS |
XS |
Z |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FR |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|
|
Prsni koš (cm) |
80 |
84 |
89 |
94 |
99 |
104 |
109 |
|
|
Pas (cm) |
65 |
69 |
72 |
76 |
81 |
86 |
91 |
|
|
Dolžina roke (cm) |
76 |
77,5 |
79 |
81 |
84 |
86 |
86 |
|
|
Obseg bokov (cm) |
86 |
90 |
95 |
99 |
105,5 |
110,5 |
115,5 |
|
|
Dolžina notranjega šiva (cm) |
Kratek |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
|
Redno |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
|
| Dolgo |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
|
Moška oblačila
|
Velikost |
XXS |
XS |
Z |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prsni koš (cm) |
86 |
90 |
94 |
102 |
109 |
117 |
122 |
|
|
Pas (cm) |
68,5 |
71 |
76 |
81 |
86 |
91 |
96 |
|
|
Dolžina roke (cm) |
81 |
83 |
83 |
86 |
89 |
91 |
91 |
|
|
Dolžina notranjega šiva (cm) |
Kratek |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
|
Redno |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
|
|
Dolgo |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
|
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov