VAUDE Rosemoor 3in1 jakna, črna
VAUDE Rosemoor 3in1 jakna
Dvojna jakna, odporna na vremenske vplive, za pohodništvo.|
Zunanja jakna s Ceplex Active – kakovostno 2-slojno membrano, ki ščiti pred dežjem in vetrom
|
|
Pritrjena, nastavljiva kapuca, ki jo je mogoče zložiti v ovratnik
|
|
Sprednja zadrga z dvojno loputo
|
|
2 pokrita sprednja žepa z zadrgo
|
|
Vrvica na spodnjem robu
|
|
Nastavljivi prehodni žepi
|
|
Nastavljiva manšeta na ježka
|
|
Površinska obdelava Eco Finish ščiti material pred vodo in madeži
|
|
Udobna notranja jakna iz kosmatega flisa vas ohranja tople, ne da bi vas pregrelo
|
|
Brez stranskih šivov
|
|
Sprednja zadrga z zadnjo loputo
|
|
2 žepna žepa
|
|
Ti dve jakni je mogoče kombinirati, da pokrijeta širok spekter vremenskih in temperaturnih pogojev.
|
| Spol | Moški |
| Barva | black |
| Material | drugi materiali, sintetični material |
| Vrsta izolacije | sintetična izolacija |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Sestava materiala | Zunanja jakna: Glavna tkanina - Obrazna stran: 100 % poliester (od tega 40 % recikliranega)Membrana: 100 % poliuretan (delno recikliran) Podloga: 100 % poliamidMrežasta podloga: 100 % poliester (od tega 56 % recikliranih)Notranja jakna: Glavna tkanina: 100 % poliester (od tega 62 % recikliranih) |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10 000 g/m2/24h |
| ID izdelka | 245721 |
| Velikost | Dolžina notranjega šiva (cm) | Prsni koš (cm) | Pas (cm) | Boki (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 44 / XXS | 79-82 | 88-91 | 74-77 | 93-95 |
| 46 / XS | 75,5-82,5 | 92-95 | 78-82 | 96-98 |
| 48 / S | 80-83 | 96-99 | 83-87 | 99-101 |
| 50 / M | 80,5-83,5 | 100-103 | 88-92 | 102-104 |
| 52 / L | 81-84 | 104-107 | 93-97 | 105-107 |
| 54 / XL | 81,5-84,5 | 108-111 | 98-101 | 108-111 |
| 56 / XXL | 82-85 | 112-115 | 102-106 | 112-115 |
| 58 / XXXL | 82,5-85,5 | 116-121 | 107-110 | 116-119 |
| 60 / XXXXL | 83-86 | 122-127 | 111-115 | 120-123 |
| Velikost | Dolžina notranjega šiva (cm) | Velikost | Dolžina notranjega šiva (cm) |
|---|---|---|---|
| 44 / XXS short | 75-78 | 44 / XXS long | 83-86 |
| 46 / XS short | 75,5-78,5 | 46 / XS long | 83,5-86,5 |
| 48 / S short | 76-79 | 48 / S long | 87-87 |
| 50 / M short | 76,5-79,5 | 50 / M long | 84,5-87,5 |
| 52 / L short | 77-80 | 52 / L long | 85-88 |
| 54 / XL short | 77,5-80,5 | 54 / XL long | 85,5-88,5 |
| 56 / XXL short | 78-81 | 56 / XXL long | 86-89 |
| 58 / XXXL short | 78,5-81,5 | 58 / XXXL long | 86,5-89,5 |
| 60 / XXXXL short | 79-82 | 60 / XXXXL long | 87-90 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta VAUDE Rosemoor 3in1 bunda, čierna
It is very warm with the liner and when walking. When riding a bicycle upper body is more static but still warm enough. Impressed.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik