Jakna Hannah Mascon, asfalt/žgana oliva
Jakna Hannah Mascon
V elegantni jakni Hannah Mascon se ne boste izgubili ne v mestu ne na smučišču. Membranski material Resstex z vodnim stolpcem 10.000 mm in vodoodbojno obdelavo DWR dopolnjuje izolacijsko polnilo Duratherm Classic. Nastavljiva kapuca, elastični manšeti rokavov, lepljeni glavni šivi in nastavljiv rob vam bodo zagotovili maksimalno udobje, dragocenosti pa lahko shranite v notranji žep z zadrgo. Nič ne preprečuje, da bi Mascon postal vaš zvesti vodnik pri pridobivanju vedno več izkušenj.
| Spol | Moški |
| Barva | asfalt/žgana oliva |
| Material | sintetični material, DWR obdelava |
| Vrsta izolacije | sintetična izolacija |
| Sezona | Zimsko |
| Vrsta športa | smučanje, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Zračnost | 10.000 g/m²/24 ur |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Sestava materiala | 100 % poliester |
| ID izdelka | 337159 |
| Velikost | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Višina (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 | 186 - 190 |
| Prsni koš (cm) | 90 - 94 | 95 - 99 | 100 - 104 | 105 - 109 | 110 - 114 | 115 - 119 |
| Pas (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Boki (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
| Velikost | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Višina (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 177 - 182 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 |
| Pas (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Boki (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov