Jakna Haglöfs ROC Flash GTX, modra
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Jakna Haglöfs ROC Flash GTX
Ta jakna ni idealna le za plezalce, ki iščejo kakovostno zaščito pred slabim vremenom. Ima odličen kroj, ki zagotavlja maksimalno svobodo gibanja in udobje pri nošenju. Izdelan je iz 3-slojnega materiala GORE-TEX, ki zagotavlja vodoodpornost in odpornost proti vetru, a je tudi zelo zračen.|
Trislojni material GORE-TEX za popolno zaščito iz 100 % recikliranega poliamida
|
|
Prostorna kapuca, združljiva s čelado, nastavljiva z eno roko
|
|
Udoben, neomejujoč kroj
|
|
Konci rokavov nastavljivi z velcro trakovi
|
|
Dva prostorna sprednja žepa z zadrgo + 1 žep v notranjosti
|
|
Dvosmerne prezračevalne odprtine pod pazduhami za uravnavanje temperature
|
|
PFC-Free impregnacija proti vodi in umazaniji
|
|
Odsevnik RECCO® za nujne primere
|
| Spol | Moški |
| Barva | modra |
| Material | Gore-tex, sintetični material |
| Sezona | Poletno, Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | > 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 28.000 mm |
| Teža | 540 g |
| ID izdelka | 312373 |


Ženska oblačila

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
