High Point Explosion 8.0 ženska jakna, rdeča
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Ženska jakna High Point Explosion 8.0
Osma generacija najbolj priljubljene hardshell nepremočljive jakne znamke HIGH POINT je izdelana iz lažjega materiala Pertex Shield. V primerjavi s prejšnjo generacijo je bila teža zmanjšana, hkrati pa so ohranjene vodoodporne in zračne lastnosti.Koncept temelji na maksimalni vzdržljivosti in trajnosti materiala ter 100-odstotni zaščiti pred neugodnimi pogoji. Zahvaljujoč prefinjeni konstrukciji in uporabi najsodobnejših proizvodnih tehnologij je jakna idealna izbira za alpinizem, VHT, smučarski alpinizem, smučanje in druge športe, kjer potrebujete 100% varnost in zaščito. Sofisticiran kroj, ki upošteva anatomijo ženske postave, vam bo omogočil neomejeno gibanje in ponudil prostor za izolacijsko plast.
|
Material Pertex Shield Air zagotavlja visoko zračnost in zaščito pred vodo - membrana takoj začne dihati, kar poveča udobje uporabnika
|
|
Dva prostorna žepa, idealna za rokavice ali grelnike za roke, enostavno dostopna tudi z nahrbtnikom s pasom za okoli pasu
|
|
Notranji laminiran žep ohranja bistvene stvari suhe, opremljen je z vhodom za slušalke
|
|
Obilno prezračevanje pod pazduhami omogoča uravnavanje temperature med povečanim fizičnim naporom
|
|
Vodoodporne zadrge YKK zagotavljajo zanesljivost in zaščito pred vlago
|
|
Kapuca, združljiva s čelado, nastavljiva z eno roko tudi z rokavicami, udobna podloga iz mikroflisa in ojačan šilt
|
|
Anatomsko oblikovani rokavi omogočajo udobno prilagajanje tudi z rokavicami
|
|
Nastavljiv spodnji rob za popolno prileganje
|
|
Podaljšan hrbet zagotavlja dodatno pokritost
|
|
Glavna zadrga z zaščitnim preklopom, vodoodporna YKK AquaGuard, podprta z laminiranim preklopom za preprečevanje zatikanja
|
|
Lepljeni šivi zagotavljajo maksimalno odpornost proti prodiranju vode
|
|
Premišljen kroj in elastičen material preprečujeta, da bi se jakna med gibanjem dvignila
|
| Spol | Ženske |
| Barva | rdeča |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem, gorsko plezanje |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | > 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 30 000 mm |
| Zračnost | 27.000 g/m²/24 ur |
| Teža | 386 g |
| Sestava materiala | Glavni material: 100 % poliamidMembrana: 100 % poliuretan |
| ID izdelka | 345377 |
| Velikost | Prsni obseg (cm) | Pas (cm) | Boki (cm) | Rokav (cm) | Višina postave (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 81-86 | 68-73 | 86-91 | 70 | 155-158 |
| S | 87-92 | 74-79 | 92-97 | 72 | 159-162 |
| M | 93-98 | 80-85 | 98-103 | 74 | 163-166 |
| L | 99-104 | 86-91 | 104-109 | 76 | 167-170 |
| XL | 105-110 | 92-97 | 110-115 | 78 | 171-174 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov