Haglöfs LIM Proof ženska jakna, roza
Haglöfs LIM Proof Multi jakna
Ženska jakna, ki uporablja membrano PROOF, ki jo je razvil proizvajalec. Gre za 2,5-slojno materialno konstrukcijo, s katero so ustvarili nepogrešljiv outdoor kos ne le za visoko zmogljive »outdooriste«. Ta jakna je lahka, enostavna, vzdržljiva, jo je mogoče pakirati in ima veliko uporabnosti. Zunanji material je obdelan z DWR obdelavo brez škodljivih ogljikovodikov (Flourcarbon Free DWR), ki odbija vodo in umazanijo.|
Minimalističen model, izdelan iz 2,5-slojnega materiala PROOF, ki zagotavlja popolno zaščito pred vetrom in vodo.
|
|
Flourcarbon Free DWR obdelava proti vodi in umazaniji
|
|
Robovi rokavov in spodnji rob sta zaključena z elastičnim trakom za večje udobje
|
|
Zaščitna, prilegajoča se kapuca
|
|
2 sprednja žepa, do katerih lahko brez težav dostopate tudi z nahrbtnikom na hrbtu
|
|
Mrežasta tkanina v žepih za boljšo ventilacijo
|
|
Oblikovani rokavi, zaključeni z elastiko
|
|
Odsevni detajli za večjo varnost in vidljivost
|
|
Atletski kroj
|
| Velikost | S - XL |
| Material | Gore-tex |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek na smučeh, turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Zračnost | 20.000 g/m2/24h |
| Sestava materiala | 100 % poliamid |
| Teža | 200 g (M) |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| ID izdelka | 168009 |


Ženska oblačila

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Haglöfs L.I.M Proof dámska bunda, ružová
Príjemný ľahký materiál, pekne formuje postavu, krásne zbalitelná na maličkú kocku.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik