Haglöfs LIM Proof Mult ženska jakna, roza/modra
Haglöfs LIM Proof Mult jakna
Ženska jakna z membrano PROOF. Gre za 2,5-slojno materialno konstrukcijo, s pomočjo katere je proizvajalec ustvaril nepogrešljiv outdoor kos ne le za visoko zmogljive »outdoorswomen«. Ta jakna je lahka, enostavna, trpežna, jo je mogoče pakirati in ima veliko uporabnosti. Zunanji material je obdelan z DWR obdelavo brez škodljivih ogljikovodikov (Flourcarbon Free DWR), ki odbija vodo in umazanijo.|
Minimalističen model, izdelan iz 2,5-slojnega materiala PROOF, ki zagotavlja popolno zaščito pred vetrom in vodo.
|
|
Flourcarbon Free DWR obdelava proti vodi in umazaniji
|
|
Robovi rokavov in spodnji rob sta zaključena z elastičnim trakom za večje udobje
|
|
Zaščitna, prilegajoča se kapuca
|
|
2 sprednja žepa, do katerih lahko brez težav dostopate tudi z nahrbtnikom na hrbtu
|
|
Mrežasta tkanina v žepih za boljšo ventilacijo
|
|
Oblikovani rokavi, zaključeni z elastiko
|
|
Odsevni detajli za večjo varnost in vidljivost
|
| Velikost | XS, S |
| Barva | modra, roza |
| Material | drugi materiali |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek na smučeh, tek, turno smučanje, trail tek, alpinizem, gorsko plezanje, ferate, lifestyle |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Teža | 200 g (M) |
| Zračnost | 20.000 g/m²/24h |
| ID izdelka | 180626 |


Ženska oblačila

Varianta Haglöfs L.I.M Proof Multi dámska bunda, svetlomodrá
Bude ak L-ko ?
Dobrý deň,
Žiaľ L je vypredané a budúca dostupnosť je momentálne neznáma.
Vďaka za info. Žiaľ aj u iných bund, čo som pozeral v tejto cenovej hladine, chýbajú veľkosti. Letna ľahká 20000/20000. Ešte som chytil Inov-8 a potom finito ...
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Haglöfs L.I.M Proof Multi dámska bunda, svetlomodrá
Veľmi kvalitná bunda, to extrémnych podmienok ako je dážď či sneženie. Kupoval som priateľke veľkosť L má 180cm 63kg. Bunda je pomerne krátka mohla byť dlhšia, pri pánskej verzii problém s dĺžkou nemám.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik