Fjällräven High Coast Hydratic Trail ženska jakna, črna
Ženska jakna Fjällräven High Coast Hydratic Trail
Vodoodporna, zračna 2,5-slojna Hydratic shell jakna z mehansko raztegljivostjo. Jakna HC Hydratic Trail je preprosta in praktična dežna jakna za vsakodnevno uporabo, ki jo lahko vzamete s seboj tudi na pohode. Izdelan je iz recikliranega poliestra s PU membrano in impregnacijo brez PFC.|
Nastavljiva kapuca
|
|
Prezračevalne zadrge ob straneh in dvosmerna zadrga z vzdržljivo podlogo
|
|
Udoben kroj – popoln za plastenje
|
|
Žepi za roke z zadrgo
|
|
Prilagoditev z vrvico na robu
|
|
Odsevni elementi na manšetah
|
| Spol | Ženske |
| Barva | black |
| Material | drugi materiali, stretch, sintetični material |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10 000 g/m²/24 h |
| Teža | 342 g |
| Sestava materiala | glavni material: 100% poliester membrana: 100% poliuretan |
| ID izdelka | 268436 |
Zgornji deli oblačil
| Velikost | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsni koš (cm) | 76 | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 116 |
| Pas (cm) | 60 | 66 | 72 | 78 | 84 | 90 | 96 |
| Boki (cm) | 86 | 92 | 98 | 104 | 110 | 116 | 122 |
| Dolžina rok (cm) | 74.5 | 76 | 77.5 | 79 | 80.5 | 82 | 83.5 |
Spodnji deli oblačil
| EU | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UK | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 22 |
| US | 24-25" | 26" | 27-28" | 29" | 30-31" | 32-33" | 34" | 35-36" | 37" | 38" |
| Pas (cm) | 60 | 64 | 68 | 72 | 76 | 80 | 84 | 88 | 92 | 96 |
| Boki (cm) | 86 | 90 | 94 | 98 | 102 | 106 | 110 | 114 | 118 | 122 |
| Notranji šiv SHORT | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 |
| Notranji šiv REGULAR | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 |
| Notranji šiv LONG | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 |
| Notranji šiv RAW | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 |
| Mednarodne velikosti hlač | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pas (cm) | 60 | 66 | 72 | 78 | 84 | 90 | 96 |
| Boki (cm) | 86 | 92 | 98 | 104 | 110 | 116 | 122 |
| Notranji šiv SHORT | 73 | 74.5 | 76 | 77.5 | 79 | 80.5 | 82 |
| Notranji šiv REGULAR | 78 | 79.5 | 81 | 82.5 | 84 | 85.5 | 87 |
| Notranji šiv LONG | 83 | 84.5 | 86 | 87.5 | 89 | 90.5 | 92 |
| Notranji šiv RAW | 88 | 89.5 | 91 | 92.5 | 94 | 95.5 | 97 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Fjällräven High Coast Hydratic Trail dámska bunda, black
Kupované pre dcéru, ktorá je maximálne spokojná. Dokonca splnila aj módne nároky
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik