Crazy Boosted Proof 3l jakna, energijska
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Moška zunanja jakna z membrano za alpsko smučanje in pohodništvo.
|
Vodoodporen in zračen material z visoko odpornostjo Dermizax®
|
|
Popolnoma elastičen material zagotavlja popolno svobodo gibanja
|
|
Kapuca sledi obrise obraza, ojačan vizir z možnostjo oblikovanja in elastičen rob
|
|
Vodoodporen zips z magnetnim zaključkom omogoča enostavno uporabo tudi v rokavicah
|
|
Klin na hrbtu zagotavlja popolno svobodo gibanja
|
|
Prezračevalne odprtine „Shark Vents“, ki delujejo s premikanjem, podpirajo kroženje zraka in hkrati ohranjajo vodoodpornost materiala
|
|
Dva prsna žepa z vodoodpornimi zadrgami
|
|
Barvno kontrastni, s toplotnimi šivi podloženi spoji za vzdržljivost in vizualno dinamiko
|
|
Možnost pakiranja v notranji žep za praktično prenašanje
|
|
Odsevni logotipi za boljšo vidljivost v slabših svetlobnih pogojih
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Material | sintetični material, spandex/elastan |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Modelno leto | 2022 |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 20.000 g/m²/24 h |
| Sestava materiala | Glavni material: 100% poliamid Membrana: 100% poliuretan Podloga: 100% poliester Podloga: 88% poliester, 12% elastan |
| Teža | 207 g |
| ID izdelka | 307613 |

Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov