Craft ADV Nordic Training Speed ženska jakna, modra
Craft ADV Nordic Training Speed Jacket
Ta tehnično napredna ženska jakna za tek na smučeh je izdelana iz tkanine, odporne na veter in vodo, s superlahko izolacijo spredaj in brušenim jersey blagom na hrbtu in pod rokavi za učinkovito uravnavanje telesne temperature. Sprednji del je dodatno podložen z mrežastim flisom, ki odvaja vlago, za dodatno izolacijo in funkcionalnost. Odlična izbira za visoko intenzivno vadbo v mrzlih zimskih dneh.|
Kombinacija 2 in 3-slojnega materiala za učinkovito odvajanje potu
|
|
Membrana VentAir X Wind
|
|
Membrana na sprednjem delu in ramenih zagotavlja odpornost proti vetru in vodi
|
|
Na sprednjem delu in ramenih rahla izolacija
|
|
Z notranje strani mehak grit fleece
|
|
V hrbtnem delu in ob straneh prožen in zračen flis
|
|
Zadrga, podložena z zavihkom in zaključena z zaščito brade pred odrgninami
|
|
Vnaprej oblikovan ovratnik z mehkim flisom na notranji strani
|
|
Na predelu hrbtenice lasersko izrezano prezračevanje
|
|
Dva stranska žepa z zadrgo
|
| Spol | Ženske |
| Velikost | XS - XXL |
| Barva | modra |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Zimsko |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek na smučeh, tek, trail tek |
| Kapuca | ne |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Sestava materiala | spredaj: 100% poliester srednji sloj: 100% poliuretan notranja stran: 100% poliester hrbtna stran: 83 % recikliran poliester, 17 % elastan |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10.000 g/m2/24ur |
| ID izdelka | 196075 |

Ženske

Otroci/mladinci

Modrčki
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov