Craft ADV Nordic Training jakna, modra
Craft ADV Nordic Training Speed Jacket
Ta tehnično napredna jakna za tek na smučeh je izdelana iz tkanine, odporne na veter in vodo, s superlahko izolacijo na sprednji strani in brušenim jersey blagom na hrbtu in pod rokavi za učinkovito uravnavanje telesne temperature. Sprednji del je dodatno podložen z mrežastim flisom, ki odvaja vlago, za dodatno izolacijo in funkcionalnost. Odlična izbira za visoko intenzivno vadbo v mrzlih zimskih dneh.|
Kombinacija 2 in 3-slojnega materiala za učinkovito odvajanje potu
|
|
Membrana VentAir X Wind
|
|
Membrana na sprednjem delu in ramenih zagotavlja odpornost proti vetru in vodi
|
|
Na sprednjem delu in ramenih rahla izolacija
|
|
Z notranje strani mehak grit fleece
|
|
V hrbtnem delu in ob straneh prožen in zračen flis
|
|
Zadrga, podložena z zavihkom in zaključena z zaščito brade pred odrgninami
|
|
Vnaprej oblikovan ovratnik z mehkim flisom na notranji strani
|
|
Na predelu hrbtenice lasersko izrezano prezračevanje
|
|
Dva stranska žepa z zadrgo
|
| Spol | Moški |
| Velikost | M, L, XL |
| Barva | modra |
| Material | sintetični material |
| Sezona | Zimsko, Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek na smučeh, tek, trail tek |
| Kapuca | ne |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Sestava materiala | Sprednji del: 100 % poliesterSrednji sloj: 100 % poliuretanNotranja stran: 100 % poliesterZadnja stran: 83 % recikliran poliester, 17 % elastan |
| Vodni stolpec | 10000 mm |
| Zračnost | 10000 g/m2/24hod |
| ID izdelka | 197014 |

Ženske

Otroci/mladinci

Modrčki
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov