Montura Shadow jakna, črna/verde lime
Montura Shadow bunda
Bunda, zasnovana za brezkompromisno zmogljivost pri vzdržljivostnih športih, kot sta tek in kolesarjenje. Bunda zagotavlja optimalno zaščito pred neugodnimi vremenskimi razmerami, hkrati pa zagotavlja udobje in svobodo gibanja.|
Trislojna tkanina Dermizax™ z ripstop strukturo, ki zagotavlja visoko vodoodpornost in zračnost
|
|
Integrirana kapuca z elastičnim robom in ščitnikom, kompatibilna s čelado
|
|
Se jo da pospraviti v lasten žep z zadrgo
|
|
Žepni žep z zadrgo
|
|
Elastične manšete z luknjami za palce
|
|
Elastičen spodnji rob
|
|
Hidrofobna obdelava materiala
|
|
Štirismerno raztegljiva tkanina za maksimalno svobodo gibanja
|
|
Zadrga po celotni dolžini za enostavno regulacijo temperature
|
| Spol | Moški |
| Barva | black/verde lime |
| Material | drugi materiali, sintetični material |
| Sezona | Prehodno |
| Vrsta športa | pohodništvo, tek, trail tek, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Zračnost | 30 000 g/m²/24h |
| Teža | 140 g |
| Sestava materiala | 100 % poliamid |
| ID izdelka | 397793 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov