Planinska oprema Trango ženska jakna, cosmos
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Gorska oprema Trango ženska jakna
Moderna, ženska puhovka z edinstvenim patentiranim dizajnom offset komor, ki nudi dodatno toplotno udobje, ki je tako potrebno v zimskih gorah. Zaradi svoje konstrukcije je zelo lahek in enostaven za pakiranje, njegova toplotna izolativnost pa je primerljiva z veliko težjimi ekspedicijskimi puhovkami. Z vodoodpornim zunanjim materialom DRILITE® Loft lahko puhovko TRANGO nosite tudi v neugodnih pogojih z gotovostjo, da se perje ne bo takoj zmočilo in izgubilo svoje lastnosti toplotne izolacije.|
DRILITE® LOFT 40D zunanja tkanina z DWR brez PFC ; popolnoma odporen na veter in visoko vodotesen
|
|
Odsevna notranja tkanina za dodatno toploto
|
|
Izolirana kapuca Mountain HC je popolnoma nastavljiva in združljiva s plezalno čelado
|
|
2-smerna YKK® oblikovana sredinska sprednja zadrga
|
|
2 topla žepa z zadrgo in prsni žep Napoleon
|
|
Notranji varnostni žep z zadrgo in dva velika notranja mrežasta žepa
|
|
Nastavljive manšete in dvojne vrvice na robu
|
| Spol | Ženske |
| Velikost | L |
| Barva | cosmos |
| Material | mešanica materialov |
| Vrsta izolacije | sintetična izolacija |
| Sezona | Zimsko |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje, alpinizem, gorsko plezanje, ferate |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | < 10 000 mm |
| Teža | 640 g (L) |
| Vodni stolpec | 1 500 mm/24 ur |
| ID izdelka | 184017 |
Ženske velikosti 
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov