Northfinder LIZ ženska jakna, črna
Ženska jakna Northfinder LIZ
Funkcionalna in elegantna ženska jakna Northfinder LIZ je idealen spremljevalec za smučanje in zimske športe. Zahvaljujoč vrhunskim materialom in dovršenim detajlom zagotavlja maksimalno udobje, zaščito pred neugodnimi vremenskimi razmerami in brezčasen dizajn. Jakna je prilagojena zahtevam zahtevnih žensk, ki na smučišču cenijo kombinacijo mode in funkcionalnosti.|
Vodoodporen in vetrovno odporen 2-slojni raztegljiv material
|
|
Visoka stopnja toplote zahvaljujoč 3D vlaknom in izolaciji SEAL padding
|
|
Snemljiva 3D kapuca in nastavljiv pas s pasom proti snegu
|
|
Udoben klasičen kroj s preoblikovanimi rokavi in elastičnimi manšetami
|
|
Praktični žepi za smučarsko karto, očala in druge potrebščine
|
|
Moderen dizajn s celoplošno potiskanim vzorcem za edinstven videz
|
|
Okolju prijazno – brez PFC
|
|
YKK® zadrge za dolgotrajno življenjsko dobo
|
| Spol | Ženske |
| Velikost | XS - XXL |
| Barva | črna |
| Material | sintetični material |
| Vrsta izolacije | sintetična izolacija |
| Sezona | Zimsko |
| Vrsta športa | pohodništvo, smučanje |
| Kapuca | da |
| Vodni stolpec | 10 000 – 15 000 mm |
| Sestava materiala | 100% poliester |
| Vodni stolpec | 10.000 mm |
| Zračnost | 10 000 g/m²/24 h |
| ID izdelka | 257146 |
Moški
| Velikost | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EU | 44-46 | 48-50 | 52-54 | 56-58 | 60-62 | 64 | 66 |
| Prsni koš (cm) | 86 - 94 | 94 - 102 | 102 -110 | 110 - 116 | 116 - 128 | 126 - 132 | 132 - 140 |
| Pas (cm) | 72 - 80 | 80 - 88 | 88 - 96 | 96 - 104 | 104 - 112 | 112 - 120 | 120 -128 |
| Boki (cm) | 88 - 96 | 96 - 104 | 104 - 112 | 112 - 120 | 120 - 128 | 128 - 136 | 136 - 144 |
| Višina (cm) | 170 - 176 | 176 - 182 | 182 - 188 | 188 - 194 | 188 - 194 | 188 - 194 | 194 - 198 |
| Notranja dolžina (cm) | 79 - 80 | 81 - 82 | 83 - 84 | 85 - 86 | 87 - 88 | 89 | 89 |
| Velikost | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EU | 32 | 34 - 36 | 38 - 40 | 42 - 44 | 46 - 48 | 50 - 52 | 54 - 56 |
| Prsni koš (cm) | 74 - 78 | 78 - 86 | 86 - 94 | 94 - 102 | 102 - 112 | 112 - 124 | 124 - 136 |
| Pas (cm) | 58 - 62 | 62 - 70 | 70 - 78 | 78 - 86 | 86 - 98 | 98 - 108 | 108 - 120 |
| Boki (cm) | 82 - 86 | 86 - 94 | 94 - 102 | 102 - 110 | 110 - 120 | 120 - 128 | 128 - 140 |
| Višina (cm) | 154 - 158 | 158 - 162 | 162 - 166 | 166 - 170 | 170 - 178 | 178 - 182 | 178 - 182 |
| Notranja dolžina (cm) | 79 | 80 | 81 | 81 - 82 | 83 - 84 | 85 | 85 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov