High Point Road Runner 4.0 jakna, črna
High Point Road Runner 4.0 bunda
Ultra lahka nepremočljiva rezervna jakna, ki združuje lahkotnost, kompaktnost, visoko vodoodpornost in zračnost. Kljub poudarku na minimalni teži in volumnu, jakna vsebuje vse pomembne funkcionalne elemente, kot so integrirana kapuca, nastavljive manšete in odsevni detajli. Odlična izbira za kolesarjenje in MTB.|
Integrirana kapuca nastavljiva v dveh položajih – upravljanje z enim dotikom in enim potegom
|
|
Anatomsko oblikovani rokavi v predelu komolca za večjo svobodo gibanja
|
|
Anatomsko oblikovani zaključki rokavov, nastavljivi z Velcro ježkom
|
|
Glavna vodoodporna zadrga z odsevnim varnostnim elementom
|
|
En stranski žep z nepremočljivo zadrgo
|
|
Enostavno zategovanje spodnjega roba jakne z elastično vrvico
|
|
Obešalna zanka za priročno shranjevanje
|
|
Kakovostni odsevni elementi 3M povečujejo vidnost
|
|
Najkakovostnejše niti znamke Amann zagotavljajo visoko odpornost
|
|
Vsi šivi vodotesno zatesnjeni z namenskim trakom
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Material | sintetični material, DWR obdelava |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vrsta športa | kolesarjenje, pohodništvo, tek, trail tek, gorsko plezanje, ferate |
| Zračnost | 30 000 g/m²/24 h |
| Vodni stolpec | 20.000 mm |
| Sestava materiala | Zgornji material: 100% poliamid Membrana: 100% poliuretan |
| Teža | 180 g |
| ID izdelka | 343963 |
| Velikost | Obseg prsi (cm) | Obseg pasu (cm) | Obseg bokov (cm) | Dolžina rokava (cm) | Višina postave (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 88-93 | 78-83 | 88-93 | 75 | 170-174 |
| S | 94-99 | 84-89 | 94-99 | 77 | 174-179 |
| M | 100-105 | 90-95 | 100-105 | 79 | 180-185 |
| L | 06-111 | 96-101 | 106-111 | 81 | 186-190 |
| XL | 112-117 | 102-107 | 112-117 | 83 | 191-194 |
| XXXL | 118-123 | 108-113 | 118-123 | 85 | 195-200 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov