Oakley Sylas XL očala, Matte Black/Prizm Black Polarized
Oakley Sylas XL očala
Oakley® Sylas je klasičen okvir z zanesljivimi lastnostmi. Počutite se varne v tem novem slogu, ki presega standard z izboljšanimi funkcijami za celodnevno nošenje, vključno z lahkim okvirjem in tehnologijo Prizm™ Lens.|
Zasnova okvirja in ročk, združljiva s klobukom ali šiltom
|
|
Na voljo s stekli Prizm™, ki so zasnovana tako, da izboljšajo barve, kontrast in podrobnosti, da kar najbolje izkoristite vsako dejavnost
|
|
Lahek material okvirja O Matter™ zagotavlja vzdržljivost in celodnevno udobje
|
|
Primerno za uporabo v pogojih močne svetlobe
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | Matte Black/Prizm Black Polarized |
| Lastnosti stekel | Polarizirana, Sončna |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Višina leče | 44.6 mm |
| Dolžina ročk | 140 mm |
| Širina leče | 60 mm |
| Širina nosilca | 17 mm |
| Širina okvirja | 138.4 mm |
| Prepustnost svetlobe | 11 % |
| ID izdelka | 234311 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov