Nalgene WM Sustain steklenica, 1,0 l, cotton
Nalgene Wide Mouth Sustain steklenica
Zelo praktična reciklirana steklenica s prostornino 1 liter s širokim vratom, zaradi katerega je pranje ali polnjenje z ledom popolnoma enostavno. Preprosta zasnova temelji na več kot petdesetih letih proizvodnih izkušenj. Odtisi z merami pomagajo spremljati režim pitja ali olajšajo mešanje pijač, na primer izotoničnih. Zapiralo je trdno pritrjeno na steklenico s trakom, tako da se ne izgubi in hkrati omogoča udobno prenašanje polne steklenice.Linija izdelkov Nalgene Sustain je izdelana iz 50 % certificirane reciklirane vsebine, kar dodatno kompenzira uporabo fosilnih goriv in zmanjšuje emisije toplogrednih plinov
|
Primerna za hladne in tople napitke (temperature od -40 °C do 100 °C)
|
|
Primerna za pomivanje v pomivalnem stroju zagotavlja enostavno čiščenje brez skrbi
|
|
Ravne, ravne niti ohranjajo steklenico tesno zaprto
|
|
Zelo odporna na udarce in madeže
|
|
Široko grlo za enostavno polnjenje in čiščenje
|
|
Merilna oznaka je v mililitrih in unčah za enostavno merjenje
|
|
Izdelana iz materialov, ki vsebujejo 50 % reciklirane plastike
|
|
Brez BPA/BPS – pijte varno in okusno vodo
|
| Barva | rjava, prozorno |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Višina | 210 mm |
| Premer | 89 mm |
| Premer grla | 63 mm |
| Teža | 177 g |
| Sestava materiala | Tritan Renew ™ - BPA/BPS Free |
| ID izdelka | 195907 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Nalgene Wide Mouth Sustain fľaša, 1 l, surfer
Výborná flaška nie ako kedysi cyklo flaše boli z mäkkého plastu a bolo z toho cíťiť plast-a bolo na nich napísané bez bpa a pritom obsahovali ešte vedšie svinstvo ako bpa.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Nalgene WM Sustain fľaša, 1.0 l, cotton
Teljesen jó, túrázáshoz ez az ideális méret, szerintem.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Nalgene WM Sustain fľaša, 1 l, cerulean
vyborna osvecena klasika
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Nalgene Wide Mouth Sustain fľaša, 1 l, surfer