Osprey Sirrus 24 ženski nahrbtnik, 24 l, purple dusk
Osprey Sirrus 24 ženski nahrbtnik
Popolnoma opremljen ženski pohodniški nahrbtnik v vzdržljivi zasnovi iz najlona z visoko trdnostjo. Kombinira tradicionalen videz z izjemno zmogljivostjo.Je ustvarjen za izkušene pohodnice, ki uporabljajo nahrbtnik za dnevne izlete in pohode s prenočitvijo v planinskih kočah, ki zahtevajo vzdržljiv, zmogljiv in popolnoma opremljen nahrbtnik. Zagotovo boste cenili tudi premium zračnost in maksimalno udobje nošenja.
|
Zadnja plošča AirSpeed™ z brizgano oporo za individualno nastavitev trupa in maksimalno ventilacijo
|
|
Oblazinjene naramnice z zračnim spacermeshom, nastavljivim prsnim pasom in magnetno zaponko
|
|
Oblazinjen bočni pas je integriran v hrbtno ploščo s sistemom ErgoPull za optimalen prenos tovora
|
|
Širok dostop do glavnega predala z dvema zadrgama
|
|
Integrirana dežna prevleka, shranjena v žepu na dnu nahrbtnika
|
|
Sistem Stow-on-the-Go za pritrditev pohodniških palic med hojo
|
|
Notranji žep za vodni meh z izhodom za cevko in držalom Hydraclip
|
|
Sprednji navpični žep z zadrgo za shranjevanje dodatnih plasti oblačil
|
|
Dva žepna na bočnem pasu z zadrgo za majhne predmete
|
|
Stranski raztegljivi žepi za steklenice za vodo
|
|
Zgornji in spodnji kompresijski trakovi za stabilizacijo tovora
|
|
Zanka za cepin z elastičnim pritrjevanjem in zankami na sprednji plošči
|
| Spol | Ženske |
| Barva | purple dusk |
| Prostornina | 24 l |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Dežni plašč | da |
| Teža | 1297 g |
| Nosilnost | maks. 13,6 kg |
| Dimenzije | 55 x 34 x 28 cm |
| Sestava materiala | 100% recikliran ripstop najlon, Bluesign®, PFAS free |
| ID izdelka | 386316 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov