Sea to Summit Ultra-Sil Dry Daypack nahrbtnik, 22 l, high rise
Sea to Summit Ultra-Sil Dry Daypack nahrbtnik
Inovativna različica ultra lahkega nahrbtnika s prostornino 22 l, ki je izjemen zaradi svoje odlične zložljivosti, nizke teže in vodoodpornosti. Vanj lahko spravite vse, kar potrebujete, in ga imate lahko vedno pri roki. Ko je zložen, ima minimalno velikost, ki jo lahko obesite na ključe.Z uporabo silikoniziranega CORDURA® najlona in ojačanih šivov na izpostavljenih mestih omogoča nahrbtniku, da nosi večkrat težje stvari, kot je njegova teža. Naramnice so ojačane, vsi šivi pa so lepljeni in dvojno prešiti. Ima praktičen sistem zapiranja z zasukom, spredaj pa ima elastično gumico za pritrditev potrebnih stvari.
|
Ultra lahek in nepremočljiv
|
|
Vzdržljiv material iz Cordure
|
|
Sistem zapiranja z zvitjem
|
|
Ojačani naramni pasovi
|
|
Lepljeni šivi
|
|
Vključena vrečka s karabinom
|
|
Bluesign® certifikat, izdelek je izdelan iz PFC free materialov
|
| Spol | Unisex |
| Barva | high rise |
| Prostornina | 22 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, lifestyle |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Dimenzije | 48 x 30 x 22 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 12,7 x 6,4 x 3,8 cm |
| Teža | 110 g |
| Sestava materiala | 15D ULTRA-SIL (silikonizirana najlonska tkanina z notranjim poliuretanskim premazom za zmerno vodoodpornost), Cordura |
| Vodni stolpec | 1500 mm |
| ID izdelka | 332962 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov