ORTOVOX nahrbtnik Traverse 30, 30 l, dirty daisy
Nahrbtnik ORTOVOX Traverse 30
Vsestranski nahrbtnik za zahtevne pohode poleti in pozimi. Oblazinjen hrbtni sistem in trakovi s pametnim prezračevanjem se udobno prilegajo tudi pri večji obremenitvi, hkrati pa še vedno omogočajo pretok zraka za večje udobje pri nošenju.Ko nastopi slabo vreme, lahko svoje stvari zaščitite s praktično integrirano dežno prevleko, ki služi kot dodatna zaščita nahrbtnika. Narejen je iz robustnega vodoodpornega materiala iz 72 % recikliranega poliamida. Na ta način rešite okolje, v katerega greste z njim.
Elastični žepi, možnost pritrditve palic in integrirana mreža za čelado so praktični. V nahrbtnik ORTOVOX TRAVERSE 30 lahko spravite veliko količino opreme za zahtevne pohode tako poleti kot pozimi. Vsak kos opreme ima točno določeno mesto in se trdno drži na nahrbtniku. Pritrjevanje in odstranjevanje opreme je hitro in enostavno. Na nahrbtnik lahko pritrdite pohodne palice, čelado, smuči (A-Skifix) ali podlogo za spanje.
|
COMFORT CONTACT BACK SYSTEM je sestavljen iz petih con blazin in prostora med njimi, ki je pomemben za boljšo cirkulacijo zraka
|
|
Ergonomsko oblikovani naramni pasovi
|
|
Udoben in enostavno nastavljiv bočni pas
|
|
Glavni predal za rezervna oblačila, hrano in drugo opremo
|
|
V glavnem predalu je žep za rezervoar vode z možnostjo napeljave cevi na sredini med naramnicami.
|
|
Znotraj glavnega predala je majhen skrit žep za dokumente, dragocenosti in gotovino
|
|
Fotoaparat ali mobilni telefon lahko shranite v žep na pasu
|
|
Pokrov nahrbtnika ima notranji in zunanji žep – primeren za stvari, kot so komplet prve pomoči, nož, čelna svetilka, malica itd.
|
|
Stranski raztegljivi mrežasti žepi za steklenico vode
|
|
Sprednji raztegljiv žep za shranjevanje jakne ali drugih ravnih stvari
|
|
Hrbtni sistem enakomerno prenaša obremenitev nahrbtnika med ramena in boke
|
|
Za maksimalno fiksiranje ima nahrbtnik bočni in prsni pas
|
|
Del prsnega pasu je opozorilna piščalka
|
|
Zadrga po celotnem obodu
|
| Spol | Unisex |
| Barva | Dirty Daisy |
| Prostornina | 30 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje |
| Dežni plašč | da |
| Za dolžino hrbta | 42 - 50 cm |
| Za višino postave | 170 - 195 cm |
| Dimenzije | 27 x 64 x 21 cm |
| Teža | 1 025 g |
| Pritrditev opreme | smuči: A-Skifix, palice |
| Material | najlon 210D, poliamid (recikliran) |
| ID izdelka | 220091 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta ORTOVOX Traverse 30 batoh, 30 l, black raven
Dobre sa nosí, niž zbytočne neorezáva, spokojnosť.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta ORTOVOX Traverse 30 batoh, 30 l, just blue
Velmi lahky, velka vyhoda je zips po celom obvode
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta ORTOVOX Traverse 30 batoh, 30 l, Desert Orange
Paradicka na viacdnove tury
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta ORTOVOX Traverse 30 batoh, 30 l, black raven