ORTLIEB Velocity Design nahrbtnik, 23 l, line art
ORTLIEB Velocity Design - Line Art je eleganten mestni in kolesarski nahrbtnik, ki zanesljivo ščiti vašo opremo pred dežjem in umazanijo. Trpežen material in zapiranje z zvitjem na ježka zagotavljata popolno vodotesnost, tako da prenosnik, dokumenti ali šolske potrebščine ostanejo suhi. Spominska pena na hrbtnem delu in ergonomske naramnice zagotavljajo udobje ves dan, ne glede na to, ali se vozite v službo, šolo ali po mestu s kolesom.
Praktičen glavni predal ponuja pregleden prostor za vsakodnevne potrebščine, dopolnjen je z odstranljivim notranjim žepom z zadrgo. Stabilno dno z nogicami in ščitniki za vogale povečuje življenjsko dobo nahrbtnika pri vsakodnevni uporabi. Zahvaljujoč pritrdilnim elementom za zadnjo luč ali kolesarsko čelado in odsevnim vlaknom v naramnicah ste bolje vidni v prometu.
- Popolnoma vodotesen nahrbtnik z zvitjem in zapiranjem na ježka
- Trpežna izvedba, primerna za vsakodnevno mestno in kolesarsko uporabo
- Udobna hrbtna plošča s spominsko peno in ergonomske naramnice
- Odstranljiv notranji žep z zadrgo za pregledno shranjevanje drobnarij
- Stabilno dno z nogicami in ščitniki za vogale za večjo odpornost
- Prsni in bočni pas za večjo stabilnost med vožnjo s kolesom
- Pritrditev za zadnjo luč ali kolesarsko čelado za povečanje varnosti
- Naramnice z odsevnim vlaknom za boljšo vidljivost
- Izdelano v Nemčiji
| Spol | Unisex |
| Barva | bela |
| Vrsta športa | kolesarjenje, lifestyle |
| Vključuje hidracijski meh | ne |
| Zaščita za hrbet | nedoločeno |
| Dežni plašč | ne |
| Teža | 880 g |
| Dimenzije | 50 x 30 x 16 cm |
| Sestava materiala | PD620, PS620C |
| Največja obremenitev | 10 kg |
| Prostornina | 23 l |
| Vodoodpornost | IP64 |
| ID izdelka | 391175 |
Varianta ORTLIEB Velocity PS batoh, 23 l, rooibos
zdravím, chýbajú mi obrázky ako vyzerajú ostatné= farebné varianty a tiež sa chcem spýtať na variantu mustard, nebude k dispozícii?
Dobrý deň,
obrázky doplnené
Žiaľ varianty Mustard a Petrol sú už dlhodobo nedostupné, resp. nie sú dostupné ani priamo u výrobcu - https://www.ortlieb.com/en_us/velocity-ps+R402008.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov