Salewa Sella Tour 32 nahrbtnik, 32 l, burnt orange
Salewa Sella Tour nahrbtnik
Vsestranski in tehničen 32-litrski nahrbtnik za turno smučanje in skialpinizem, ki je nastal v tesnem sodelovanju oblikovalcev Salewa s profesionalnimi skialpinisti. Zasnovan je na inovativnem nosilnem sistemu Dry Back Contact, ki zagotavlja neposreden stik s hrbtom, še boljšo zračnost in stabilnost.Nahrbtnik je izdelan iz vodoodpornega, 100 % recikliranega in izjemno trpežnega najlona Regen Robic®. Med njegove specifične funkcije za skialpinizem spada hiter in enostaven dostop do glavnega prostora zahvaljujoč zadrgi po celotni dolžini hrbta nahrbtnika. Tretji drsnik omogoča še hitrejši dostop do opreme, shranjene na dnu nahrbtnika. Ne manjkajo niti posebni žepi za plazovno opremo in zanesljiva držala za smuči, cepine in palice.
|
Zadnja plošča, ki se popolnoma odpira s trismerno zadrgo AquaGuard, odporno na vodo
|
|
Kompatibilen s sprednjimi pritrdilnimi trakovi (kupiti jih je treba posebej)
|
|
Stranski dostop do glavnega prostora
|
|
Razdeljene naramnice in bočni pas, nastavljiv prsni pas
|
|
Materialna zanka na bočnem pasu
|
|
Stransko vodenje cevi hidracijskega sistema
|
|
Paralelna pritrditev smuči, dvojna pritrditev cepinov
|
|
Ločen prostor za plazovno sondo in lopato
|
|
Ločeni žepi za očala in dragocenosti
|
|
Žep na bočnem pasu z zadrgo
|
|
Trakovi za uravnavanje obremenitve
|
|
Zaponke, ki jih je mogoče upravljati z rokavicami
|
|
Mrežica za čelado
|
| Spol | Unisex |
| Barva | burnt orange |
| Prostornina | 32 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, alpinizem |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 1120 g |
| Dimenzije | 57 × 28 × 22 cm |
| Sestava materiala | Regen Robic Recycled Nylon 210D Ripstop, Robic High Tenacity Nylon 330D |
| Tip hrbtnega sistema | Dry Back Contact |
| Dolžina trupa | 45 – 53 cm |
| ID izdelka | 369627 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov