Osprey Firn nahrbtnik, 28 l, elderberry purple/pepprmnt grn
Nahrbtnik Osprey Firn
Ne glede na to, ali se s smučmi vzpenjate po strmih pobočjih, premagujete skale ali se spuščate po pršiču, Firn 28 ponuja neprekosljivo vsestranskost in zmogljivost. Nahrbtnik je zaradi širokih trakov in kroja telovnika udoben in predvsem maksimalno stabilen.Prednost je tudi množica lahko dostopnih žepkov - za malico, steklenico za vodo, čelko ali drugo opremo. Z nahrbtnikom Firn boste pripravljeni res na vse! Najdete lahko tudi inovativen odstranljiv sistem za prenos smuči, ki vam omogoča njihovo pritrditev, ne da bi vam bilo treba nahrbtnik sneti, kar omogoča maksimalno brezskrbne in učinkovite prehode.
|
Sistem Lasso za pritrditev in prenos smuči brez potrebe po snemanju nahrbtnika (enostavno dostopen z desne in leve strani)
|
|
Fleksibilna hrbtna plošča, zasnovana tako, da preprečuje nabiranje snega med nahrbtnikom in hrbtom
|
|
Tesna konstrukcija s širokimi naramnicami in organizacijskimi žepi
|
|
Namenski prostor za shranjevanje opreme za plazove
|
|
Žep za mačke, dostopna z eno roko
|
|
Vodoodbojna obdelava DWR izdelana brez uporabe FPAS
|
|
Izdelano iz 100% recikliranih materialov s certifikatom bluesign®
|
| Spol | Unisex |
| Barva | elderberry purple/pepprmnt grn |
| Prostornina | 28 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Sestava materiala | 100% recikliran najlon 210 in najlon 70D |
| Dimenzije | S/M: 55 x 30 x 27 cmM/L: 58 x 30 x 27 cm |
| Teža | S/M: 1170 g M/L: 1190 g |
| ID izdelka | 347278 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov