Nahrbtnik Millet Ubic 30, 30 l, e-temno moder
Nahrbtnik Millet Ubic 30
Ne glede na to, ali se odpravljate v gore poleti ali pozimi, vam bo nahrbtnik Ubic 30 pomagal odlično organizirati vašo opremo. Zahvaljujoč pametni razporeditvi žepov, vključno s prostornim sprednjim žepom, boste imeli vse pregledno pri roki. Na voljo so tudi posebni pritrdilni trakovi, od katerih sta dva odstranljiva, za enostavno pritrditev pohodnih palic, smuči, krplj ali snežne deske. Vrv lahko varno shranite pod pokrov nahrbtnika, zahvaljujoč odprtini za prtljažnik pa lahko hitro dosežete stvari na dnu. Ergonomska in nastavljiva oblika zagotavlja maksimalno udobje med hojo, elastičen žep na boku pa ohranja vaše potrebščine pri roki.Ergonomska oblika naramnic in hrbtišča zagotavlja udobno gibanje. Najpomembnejše stvari ostanejo pri roki v žepu na pasu okoli bokov. Kovinska zaponka in okolju prijazen postopek barvanja naredita ta nahrbtnik sodoben, a hkrati odgovorno izdelan gorski spremljevalec.
Okolju prijazna obdelava Solution Dye zagotavlja dolgotrajne, bogate barve in zmanjšuje tveganje bledenja. V primerjavi s tradicionalnim barvanjem tkanin prihrani vodo in kemikalije, omejuje njihov negativni vpliv na okolje in zmanjšuje emisije CO₂.
|
Nastavljiv prsni pas
|
|
Dva stranska mrežasta žepa, sprednji žep z zadrgo, dva žepa z zadrgo na bočnem pasu, žepi z zadrgo v pokrovu
|
|
Dva odstranljiva kompresijska trakova za pritrditev gorske opreme
|
|
Trakovi za prilagajanje porazdelitve teže, trakovi za udobno držanje rok med hojo
|
|
Bočni pas z nastavitvijo obremenitve in žepom na zadrgo
|
|
Ergonomsko oblikovani naramni pasovi
|
|
Velika odprtina na zadrgo v stilu kovčka
|
|
Pokrov z zapiranjem na dve zaponki
|
|
Sprednji prostor za shranjevanje
|
|
Integrirana dežna prevleka
|
|
Kompatibilen s hidracijskim mehjem
|
|
Sponka za ključe
|
|
Kovinske zaponke
|
|
Ojačano dno
|
| Spol | Unisex |
| Barva | e-temno modra |
| Prostornina | 30 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, ferate |
| Dežni plašč | da |
| Teža | 1190 g |
| Dolžina hrbta | 46 cm |
| Dimenzije | 56 x 27 x 25 cm |
| ID izdelka | 372891 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov