Nahrbtnik Deuter Speed Lite 30, 30 l, žad/citrus
Nahrbtnik Deuter Speed Lite 30
Ultralahek nahrbtnik, ki ga na hrbtu sploh ne boste čutili. Navdušil vas bo s svojo lahko konstrukcijo in materialom ter hrbtnim sistemom. Kaj več bi si lahko želeli na potovanju?Speed Lite 30 spada v najlažjo linijo pohodniških nahrbtnikov. Je izjemno lahek in izjemno praktičen, poleg tega pa je nežen do ramen in hrbta. Pri hitrem premikanju ne le v gorah, temveč tudi na izletu po nižinah boste zagotovo cenili žep na naramnici, kamor lahko shranite pomembno tehnologijo, kot so mobilni telefon, GPS ali digitalni fotoaparat. Žep na pasu okoli bokov je idealen za energijske ploščice ali robčke. Nahrbtnik je točno takšne velikosti, kot bi jo moral imeti sopotnik na potovanju.
Lahka konstrukcija, lahki materiali in hrbtni sistem Deuter Lite vam bodo prihranili energijo in olajšali doseganje cilja. Zanke za pritrditev pohodnih palic ali čelade so samoumevne, prav tako žep za hidracijski mehur. Druga lepa lastnost je sistem za shranjevanje očal na naramnici.
|
Okvir v obliki črke U
|
|
Zračen bočni pas z žepom na zadrgo
|
|
Ergonomski naramni pasovi
|
|
Nastavljiv prsni pas
|
|
Stranski kompresijski trakovi
|
|
Zanke za različno opremo, npr. za čelado, na sprednji strani nahrbtnika
|
|
Žep za dragocenosti s sponko za ključe
|
|
Raztegljiv mrežast žep na sprednji strani, dva stranska raztegljiva žepa
|
|
Žep na zgornjem pokrovu, žep za hidracijski sistem s prostornino 3 l
|
|
Sistem za shranjevanje očal na naramnici
|
|
Priporočena obremenitev 4 - 7 kg
|
|
Zanke za pritrditev pohodniških palic
|
| Spol | Unisex |
| Barva | žad/citrusi |
| Prostornina | 30 l |
| Vrsta športa | pohodništvo |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 880 g |
| Dimenzije | 64 x 28 x 22 cm |
| Sestava materiala | 140D recikliran Poliamid RS, 100D recikliran Poliamid HT, MINI CHECK |
| Nosilnost | 7 kg |
| ID izdelka | 217467 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov