Nahrbtnik BLUE ICE Yagi, 25 l, modra zastava
BLUE ICE Yagi nahrbtnik 25 l
Ta nahrbtnik znamke Chamonix Blue Ice je popolna torba za dneve smučanja zunaj urejenih prog.Njegova zelo majhna teža 780 g vas ne bo po nepotrebnem obremenjevala pri vzponih. Kapaciteta 25 L vam omogoča, da ves dan nosite vse svoje stvari in varnostno opremo.
|
Velika odprtina omogoča hiter in enostaven dostop do glavnega predala
|
|
Zgornji žep s flis podlogo za očala
|
|
Ločen žep za varnost v primeru plazov
|
|
Skriti diagonalni / bočni sistem za nošenje smuči
|
|
Dva držala za cepine
|
|
Žep za hidracijo
|
|
Nosilec za čelado
|
| Spol | Unisex |
| Barva | modra |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Dolžina hrbta | 47 cm |
| Dimenzije | 52 x 26 x 24 cm |
| Material | 210D Robic Ripstop Nylon |
| Teža | 780 g |
| ID izdelka | 217750 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov