deuter Freerider 28 SL ženski nahrbtnik, 28 l, hibiscus/ruby
deuter Freerider 28 SL ženski nahrbtnik
Ta ženski nahrbtnik je v vseh pogledih prilagojen turnemu smučanju in freeridu. Enostaven dostop v notranjost nahrbtnika vam ponuja velikodušno odpiranje na hrbtni strani. Zahvaljujoč temu vam ne bo treba sneti smuči ali snowboarda s trakov, ko boste med turo imeli potrebo po iskanju nečesa v nahrbtniku.Freerider nahrbtnik v ženskem kroju za zimske radosti
Oblazinjeno hrbtišče okoli hrbtenice, v predelu lopatic in bokov je podprto z U ojačitvijo. Ta porazdeli težo celotnega tovora tako, da med turo ne boste imeli težkih misli. Žep za plazovno opremo, zanke za smuči, palice, cepin in vrv so nujen del. Nosilci za snowboard in krplje se lahko skrijejo, da ne ovirajo. Tkanina na hrbtu ne nabira snega ob padcu.|
Opora za hrbet iz Delrina
|
|
Ženski kroj, krajši hrbet in ožja ramena
|
|
Oblazinjeno hrbtišče, bočni pas in anatomsko oblikovana ramena
|
|
Odpiranje z zadnje strani
|
|
Podložen žep za smučarska očala
|
|
Žep za opremo za plazove (sonda, lopata)
|
|
Žep za hidracijski sistem s prostornino 3 litre
|
|
Žep za dragocenosti, komplet prve pomoči
|
|
Sprednji žep z zadrgo
|
|
Zanka za sončna očala na levi rami
|
|
Zanke za pritrditev palic, cepina, smuči, snowboarda in krpelj
|
|
Zanke za plezalni material, pritrditev vrvi, za mrežico za pritrditev čelade (helmet holder ni del nahrbtnika)
|
|
Kompresijski trakovi
|
|
SOS priročnik
|
| Spol | Ženske |
| Barva | hibiscus/ruby |
| Prostornina | 28 l |
| Vrsta športa | pohodništvo, turno smučanje, smučanje |
| Dežni plašč | nedoločeno |
| Teža | 980 g |
| Prostornina | 28 l |
| Material | 330D Polyamid Ripstop, 210D Polyamid Ripstop |
| Dimenzije | 52 x 34 x 18 cm |
| Priporočena višina postave | 158 - 178 cm |
| Priporočena obremenitev | 4 - 8 kg |
| ID izdelka | 306088 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov