PIEPS JETFORCE BT Pack 25 lavinski nahrbtnik, 25 l, črn
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Lavinski nahrbtnik PIEPS JETFORCE BT Pack 25
Prenovljeni PIEPS JETFORCE BT je najnovejši lavinski nahrbtnik podjetja PIEPS. Je lažji, bolj sofisticiran in sedaj opremljen tudi s tehnologijo Bluetooth, ki omogoča povezavo nahrbtnika z mobilno aplikacijo PIEPS APP.JETFORCE je prva tehnologija lavinskih zračnih blazin, ki za napihovanje zaščitne vreče uporablja turbo ventilator. To je prelomen sistem, ki črpa zrak iz neomejenega vira: atmosfere.
Možnost testiranja delovanja brez naknadne menjave komponent, ponovna aktivacija in neomejeno potovanje z letalom so rezultat dolgoletnega sodelovanja priznanih blagovnih znamk Black Diamond in PIEPS, vodilnih svetovnih proizvajalcev lavinske opreme. Visoka raven tehnologije BD stoji za številnimi izboljšavami obstoječih sistemov zračnih blazin, od intuitivnega sprožilnega mehanizma do zelo trpežne, a kompaktne tkanine, ki se uporablja za izdelavo napihljive vreče. Posebno elektroniko je razvil in dobavil PIEPS, vodilni svetovni proizvajalec digitalnih lavinskih oddajnikov. Med drugim vključuje avtomatsko preverjanje funkcionalnosti celotnega sistema ob vsakem vklopu in prikaz trenutnega stanja s pomočjo LED diod, integriranih v ročaj sprožilnega mehanizma.
Registrirajte svojo napravo prek aplikacije PIEPS - mobilne aplikacije z načinom vadbe in uporabniškimi funkcijami.
|
Klasičen pristop od zgoraj navzdol
|
|
Možnost pritrditve smuči, čelade, cepina, lavinske opreme
|
|
Prsni pas s piščalko
|
|
Odsevni elementi
|
|
Nožna zanka s karabinom za hitro pritrditev
|
|
Možnost spreminjanja glasnosti z zamenjavo sprednjega snemljivega dela
|
|
100% zaščita baterije pred globoko izpraznitvijo (sistem za upravljanje baterije + temperaturni senzorji)
|
|
Primerno za helikopterje in žičnice brez potrebe po deaktivaciji sistema
|
|
Sprožilec se lahko namesti tako na desni kot na levi naramni pas, prav tako pa se mu lahko nastavi višina.
|
|
Večkratno streljanje
|
|
Potovanje z letalom brez težav
|
|
Samodejno praznjenje po 3 minutah - ustvari velik zračni žep in olajša morebitno reševanje
|
|
Samodejno preverjanje celotnega sistema ob vsakem vklopu, trenutno stanje stalno prikazujejo LED diode, vgrajene v ročaj sprožilca
|
|
Certificirano kot osebna zaščitna oprema
|
|
Posodobite prek Bluetooth z aplikacijo PIEPS
|
|
Povezava prek Bluetootha - pri izklopljenem nahrbtniku 5-krat zaporedoma pritisnite gumb za sprožitev, modre LED diode bodo začele utripati
|
|
AUTO Sleep - Nastavitev časa za samodejni preklop v način mirovanja (12 / 24h)
|
|
SAMODEJNO shranjevanje - Nastavite čas za samodejni preklop iz načina mirovanja v način shranjevanja (7 dni / 1-3 mesece). Možnost samodejnega praznjenja po ročni prekinitvi kurjenja
|
|
Zaklepanje načina ADMIN z nastavitvijo gesla za spremembe v napravi
|
|
JET-FAN je baterijski turbo ventilator, ki v 3,5 sekunde napihne zaščitno 170 l vrečo in nato vzdržuje pritisk tri minute.
|
|
Zaščitna vreča 170 l je izdelana iz izjemno močnega in trpežnega blaga, ki se uporablja za zračne blazine v avtomobilski industriji.
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Prostornina | 25 l |
| Vrsta zračne blazine | Električni |
| Vrsta športa | turno smučanje, smučanje |
| Teža | 2,980 g |
| Življenjska doba | 500 ciklov polnjenja |
| Temperaturno območje | do -30 °C |
| Vsebina paketa | nahrbtnik, airbag, Li-Ion baterija, polnilec |
| Prostornina napihljive vreče | 170 litrov |
| Dolžina hrbtne plošče | S/M: 53 cm M/D: 57 cm |
| Dolžina hrbta | 76-140 cm |
| ID izdelka | 195696 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov