MSR FREELITE 2 šotor, zelena/rdeča
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Šotor MSR FREELITE 2
Ta ultra lahek šotor je idealna izbira za vse, ki iščejo vikend avanturo ali načrtujejo večtedensko ekspedicijo, povsod tam, kjer je poudarek na čim manjši teži. Večja življenjska doba pri nižji teži in ohranjanju zanesljivosti, to je tisto, kar pričakujete od MSR. Posodobljena serija šotorov Freelite je zmanjšala svojo težo na minimum, ne da bi omejila udobje uporabnikov.|
Do 330 g lažji od prejšnjih modelov
|
|
Vrhunski prostor v primerjavi z drugimi šotori v svojem razredu, stropni žep za naglavno svetilko in stranski žepi za shranjevanje
|
|
Velik prostor pri vratih, ravne zadrge na vratih, ki se ne zvijajo, povečujejo vzdržljivost in zmanjšujejo težo.
|
|
Notranji šotor iz mikro mreže, ki nudi maksimalno ventilacijo in nadzor vlage skupaj z zaščito pred insekti.
|
|
Močne aluminijaste palice DAC in vodoodporni premaz DuraShield zagotavljajo preverjeno zaščito, trisezonsko uporabo
|
|
Možnost nakupa kot dodatek podlogo MSR Footprint (13012) - ščiti dno šotora pred poškodbami in povečuje njegovo vzdržljivost. Hkrati ponuja možnost postavitve samega tropika brez uporabe notranjega šotora
|
| Barva | zelena, rdeča |
| Vrsta šotora | pohodniški/kampiranje |
| Število oseb | 2 osebi |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža | min. 0.91 kgmax. 1.06 kg |
| Dimenzije | 213 x 259 x 100 cm |
| Dimenzije po pakiranju | 46 x 11 cm |
| Sestava materiala | tropiko: 15D Nylon Ristop 1200mm Durashield Polyurethanenotranji šotor: 10D Polyester Micro-meshpodloga: 15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield Polyurethanepalice: (2) DAC NFL 8.7 mm |
| Vodni stolpec | tropiko: 1200 mmnotranji šotor: 1200 mm |
| ID izdelka | 176160 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov