Mizu V8 termovka, 780 ml, kreda
Mizu V8 termoska
Termovka znamke Mizu je idealna za celodnevne izlete v naravo ali v službo ali šolo. Zahvaljujoč dvoslojni konstrukciji iz visokokakovostnega nerjavečega jekla ohranja pijače na želeni temperaturi, ne absorbira okusa in vonja pijač ter se enostavno čisti. Njegov trpežen zunanji premaz zagotavlja odlično zaščito za vsakodnevno uporabo. Ima privlačen modern dizajn in je ekološka alternativa PET steklenicam za enkratno uporabo.|
Primerna za vodo, čaj, kavo, sladke pijače (vroče in hladne)
|
|
Popolnoma brez škodljivih BPA plastike
|
|
Proizvajalec priporoča ročno pranje
|
|
Pokrovček je mogoče kupiti kot nadomestni del.
|
|
Ustreza v držalo v vašem avtomobilu
|
| Barva | chalk |
| Prostornina | 780 ml |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Material | nerjaveče jeklo, odporno proti koroziji |
| Teža | 434 g |
| Dimenzije | 252 x 80 mm |
| Zapiralo | privijačen |
| ID izdelka | 308059 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Mizu V8 termoska, 780 ml, hawaiian print pink
Veľký objem, teplý nápoj udrží dlhšie ako deklaruje, spokojnosť.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik