Mizu V8 termovka, 780 ml, bela
Mizu V8 termoska
Termovka znamke Mizu je idealna za celodnevne izlete v naravo ali v službo ali šolo. Zahvaljujoč dvoslojni konstrukciji iz visokokakovostnega nerjavečega jekla ohranja pijače na želeni temperaturi, ne absorbira okusa in vonja pijač ter se enostavno čisti. Njen trpežen zunanji premaz zagotavlja odlično zaščito za vsakodnevno uporabo. Ima privlačen modern dizajn in je ekološka alternativa enkratnim PET steklenicam.|
Primerno za vodo, čaj, kavo, sladke napitke (tople in hladne)
|
|
Popolnoma brez škodljive BPA plastike
|
|
Proizvajalec priporoča ročno pranje.
|
|
Kapo lahko kupite kot rezervni del.
|
|
Prilega se držalu v vašem avtomobilu
|
| Barva | bela |
| Prostornina | 780 ml |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje, lifestyle |
| Material | nerjavno jeklo, odporno proti koroziji |
| Teža | 434 g |
| Dimenzije | 252 x 80 mm |
| Zapiralo | vijačni tip |
| ID izdelka | 308069 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Mizu V8 termoska, 780 ml, hawaiian print pink
Veľký objem, teplý nápoj udrží dlhšie ako deklaruje, spokojnosť.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik