Millet BAIKAL 1100 REGULAR spalna vreča, saphir
Spalna vreča Millet BAIKAL 1100 REGULAR
Ta 3-sezonska sintetična spalna vreča je zasnovana za pohodništvo in treking ter se zelo dobro spopada z mokrimi razmerami. Izolacija iz umetnih vlaken se zelo dobro spopada z uporabo v vlagi in dežju ter je enostavna za vzdrževanje. Spalna vreča Millet Baikal 1100 je idealna za hladne poletne noči v gorah in v kampu. Dodatne prednosti sintetike so dostopnost in enostavno vzdrževanje.|
DWR PFC Free trpežna vodoodbojna obdelava
|
|
Udobna oblika sarkofaga
|
|
¾ stranska zadrga za enostavno vstopanje in izstopanje
|
|
Dvosmerna zadrga za lažje zračenje
|
|
Notranja zaščitna loputa proti mrazu
|
|
Možno ga kombinirati
|
|
Na voljo z odpiranjem na zadrgo na desni strani
|
|
Večplastna konstrukcija
|
|
Izolacijski ovratnik z vrvico
|
|
Predoblikovana kapuca z vrvico za zategovanje
|
|
1 notranji žep
|
|
Kompresijska vreča
|
| Spol | Unisex |
| Barva | modra |
| Polnjenje | sintetika |
| Določanje temperature | trosezonsko |
| Oblika spalne vreče | zoženo |
| Vrsta športa | pohodništvo, alpinizem, kampiranje |
| Maksimalna višina uporabnika | 185 cm |
| Polnilo | ReLOFT iz recikliranih poliestrskih vlaken |
| Material | POLIAMID 40 DENIER 255T RIPSTOP (100% poliamid) |
| Teža | 1190 g |
| Dimenzije paketa | 27x20 cm |
| Temperaturno območje | Udobje: 5 °C Meja udobja: 0 °C Ekstremno: -16 °C |
| ID izdelka | 199338 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov