Marmot Lost Coast 15 short spalna vreča, 168 cm, trail blue/twilight blue
Spalna vreča Marmot Lost Coast 15 short
Kompaktna in udobna spalna vreča s puhom, idealna za kampiranje in daljše pohodniške ture. Zaradi svojega polnila in konstrukcije je zasnovana tako, da vas greje tudi v zahtevnejših, hladnih pogojih. Različica short je anatomsko prilagojena za nižje postave, zaradi česar je lažja in učinkoviteje ohranja toploto.|
Certificirano račje puhasto perje s polnilnostjo 600 cuin in obdelavo Down Defender, ki povečuje odpornost perja na vlago in zagotavlja toplotno učinkovitost tudi v vlažnih pogojih
|
|
Zunanji material in podloga sta izdelana iz 100 % recikliranega poliestra
|
|
Mumijasta oblika optimizira zadrževanje toplote, anatomsko oblikovan spodnji del zagotavlja več prostora in toplote za stopala
|
|
Izoliran ovratnik preprečuje uhajanje toplote, glavna zadrga ima zaščito proti zatikanju, v notranjosti pa boste našli praktičen žep za drobnarije.
|
|
Priložena je embalaža za pakiranje in vreča za shranjevanje
|
| Spol | Unisex |
| Barva | trail blue/twilight blue |
| Polnjenje | perje |
| Določanje temperature | trosezonsko, zimsko |
| Oblika spalne vreče | zoženo |
| Vrsta športa | pohodništvo, kampiranje |
| Teža spalne vreče | 1001 - 1500 g |
| Teža | 1226 g |
| Temperaturno območje | udobje: -4 °Comejitev: -11 °Cekstremno: -31 °C |
| Sestava materiala | zunanji material: 100 % recikliran poliester Ripstoppolnilo: 600-fill power puh s premazom Down Defender |
| ID izdelka | 398195 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov